Eesti TOP 5 marketingi-saiti!

Eesti internetimaastiku vaieldamatu guru vello42 on oma lugejatele juba mitmeid kordi tutvustanud huvitavaid netilehti ja täna jätkame seda kena traditsiooni. Vaatluse all on omalaadsed ning originaalsed marketingisaidid.

www.kasvaja.net
Sait, mis lööb oma slõuganiga: Tere tulemast! kasvaja.net
Maaletooja ning sponsor: Roche

www.ohatis.ee
Nooruslikult hoogne ning värske sait. Eriti abistavad on ka saiti toetavad TV reklaamid, mis õpetavad, kuidas käidelda herpesehaigeid inimesi. Samuti jagab sait ka väärtuslikku informatsiooni dr. Airi Põder‘i. kohta Paljud teist teadsid, et ta on Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühingu president ning ka Euroopa Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Ühingu nõukogu juhataja?
Maaletooja ning sponsor: GlaxoSmithKline Eesti OÜ

www.minupolv.eu
Intiimsus, see on võlusõna, mis sulatab ka kõvemagi briljandi, sinu kuldsest südamest rääkimata. Ja mis oleks veel intiimsem kui Sinu Põlv? Võibolla ainult Sinu Neer, Sinu Kaenlaauk ja Sinu Naba…
Maaletooja ning sponsor: Johnson&Johnson

www.rinnavahk.ee
Meestele suunatud sait, mis lööb seksikuse ning erootilise tekstiga (tsiteeritud www.rinnavahk.ee/enesekontroll):
…Rindade vaatlust peaksid tegema kõik üle 20-aastased naised, et osata hinnata rinnanäärmete tavalist seisundit ja märgata õigeaegselt neis tekkivaid muutusi.
Vasakut rinda kombatakse parema käe sirgete sõrmedega kergelt vajutades. Alustatakse rinnanibust, liikudes kergete ringjate liigutustega väljapoole. Selliselt kombatakse läbi kogu rind ja kaenlaalune piirkond. Sama korratakse parema rinnaga, kompamist teostatakse vasaku käega…

Et turundus kindlasti ka lõpuni viia, on toodud ka meelad fotod (allikas ikka www.rinnavahk.ee/enesekontroll)

Maaletooja ning sponsor: AstraZeneca

seagripp.ee
Tõeliselt innovatiivne lähenemine, mis ülinaturaalsel viisil kombineerib ülipopulaarse haiguse ülieduka ärimudeliga. Seagripp ei vaja reklaami, kuid tema abil saab reklaamid muid tooteid nagu Rakvere Seashaslõkk, autoremont või isegi bowling Ja seda kõike alates 200 kulli eest nädalas.
Maaletooja ning sponsor: tundmatu ärigeenius.

TOP 5‘st jäävad napilt välja:

www.endometrioos.net
Maaletooja ning sponsor: AstraZeneca

www.korvetised.ee
Maaletooja ning sponsor: AstraZeneca

www.kolesterool.net
Maaletooja ning sponsor: AstraZeneca

www.astma.ee
Maaletooja ning sponsor: AstraZeneca

2 thoughts on “Eesti TOP 5 marketingi-saiti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *