Kohustuslik Madonna lugu

Kallid lugejad, aeg on kohustuslikuks Madonna postituseks.

Kuna te kõike teate, kui meeltult hea oli Madonna Eesti kontsert, siis ei hakka me tollel ainulaadsel ja meelierutaval muusikaelamusel pikemalt peatuma. Selle asemel aga jutustame Madonna intiimsemast ning saladuslikumast poolusest.

Madonna sündis 1891 aasta jaanuaris Saksamaal, Baden-Badeni liidumaal.  Rauno Pehka Nimelise Korvpalli -ning Abordiajaloo Instituudi väliekspeditsiooni viimaste salajaste andmete kohaselt oli ta kohaliku tähtsusega DJ ning robot-tantsu looja Adolf “The Hail” Hitleri neljas laps. Kokku oli peres lapsi 5. Huvitava kokkusattumuse tulemusena tegelevad ka tema õed ja vennad süvamuusikaga (vanuse järjekorras): Anne Veski, Bono, DJ Hirmo, Madonna ja ansambel Brainstorm. Muusikahuvis võib süüdistada meilt Eestist pärit pere-ema Angela Aak‘i, kes neile juba varakult kitarrisoolosid ning lavalist liikumust õpetas.

madonna-bad-plastic-surgery-10
Üks esimesi ülevõtteid Madonnast koduses Baden-Badenis. Pildil on ta 4 aastane.

Lapsepõlves soovis Madonna saada professionaalseks Hiina ja Taivani mänguasjade maaletoojaks, kuid kahjuks polnud perel raha, et Madonna saaks minna õppima tolle aja tippülikooli EBS‘i (East-Latvian Broffessional Superschool). Nimelt oli pere noorimal pojal, ansambel Brainstormil, parajasti käsil kallis eraldamisoperatsioon* ning pere oli rahaga kitsas käes. Ainult vanima lapse, Anne Veski ennestsalgav töö resident DJ’na Võsu ööklubis Seitsmes Taevas hoidis peret pankrotti sattumast.

* Vastupidiselt ülelevinud arvamusel on ansambel Brainstorm tegelikult siiami viisik, kes teismelise-eas juppideks laotati. Kuna oli viis pead, kuid ainult 1 keha, siis osteti kalli raha eest Boyzone poiste vanad kered ning monteeriti lahtilammutatud pead nende külge.

Just sellise majandusliku surutise tõttu pidigi noor Madonna sukelduma showbisnessi karmi maailma. Algselt oli ta oma venna, DJ Hirmo taustatantsija ning aitas vokaaliga. See oli raske aeg – Madonna pidi õppima ennast meikima, riideid kandma (ta oli katolist-nudist). Eduka karjääri eelduseks oleva füüsilise omapära saavutamiseks käis ta keemilisi lokke tegemas ning isegi ortodonti juures, kes sooritas unikaalse, põrgupiinu tekitava esihambavahelaiendamise operatsiooni.

34300444e9a45d1e5d_1top
Madonna oma karjääri alguses.

Kõik see tasus ära kui ta kohtus ühel afterpartyl tõusva Gruusia poptähe, Enrique Iglesiasega, kellele noor lauljatar ja tolle eksootiline hambavahe imponeeris. Koos andsid nad mitmeid populaarseid kontserte üle maailma.

987789_LBhhrC
Kiire tõus: Madonna koos Enrique Iglesiasega Rio de Janeiro sambafestivalil

Madonna tõus staaritaevasse oli alanud!


…järgneb

5 thoughts on “Kohustuslik Madonna lugu

  1. Pingback: digg.ee
  2. see lugu pani nüüd küll arvuti ees itsitama:) teised vaatavad juba imelikult.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *