Mis toimub: veel üks vabadussammas ka Pärnus?

Alles oli kui meie armsa Tallinna kesklinnas ja Toiduplatsi kioski vastas avanes selline vaatepilt:
www.betoonelement.ee
www.betoonelement.ee
Veidi aega tagasi sai see jõletis valmis, orgunniti pidustused, joodi shampat ja grilliti ja tundus, et sellega ongi asi selleks korraks finiito.
Kuid eelmisel nädal Pärnu varajatud ning hõreasustusega äärealadel huvitavaid taimeid ja looduskooslusi kaardistades ning varastatud motorollerit peites, sattusime äkitsi suurele lagendikule, kus avanes allpooltoodud judinaidtekitav panoraam:
Sammas-jõletis Pärnu linna ääremail
Foto: Pärnu äärealal (Niidu tänava lõpp) kerkiv Vabadussammas II

Objekti ametlik nimi on Soojuse ja Elektri Koostootmisjaam (vt. http://www.parnupostimees.ee/290908/parnuparnumaa/10089603.php). Omanikuks tituleeritud AS Fortum räägib veel: Uues koostootmisjaamas kavas kütusena kasutada freesturvast ja hakkepuitu. Lisaks soojusele ja elektrile toodab jaam tööstuslikku auru.

Võibolla olekski selline peitusemäng läbi läinud, kuid kahjuks tegid saladusliku objekti planeerijad ning niiditõmbajad saatusliku vea, mis tegi meid väga ettevaatlikuks. Nimelt lipsas nende plaani sisse näpukas, füüsikalis-keemiline nonsess – puu ja turba põlemisel ei teki elektrit. Ja auru ka ei teki, tekib hoopis toss ja ving. Selline viga oli piisav, et hakata uurime, et mis täpselt toimub.

Kiire ja väga kallis visuaalvektorprorektor-analüüs näitas, et meisterdamisel on veel üks Vabadusammas, millest üldsus pole teadlik. Veelenam, selle valmimist püütakse igati varjata. Kiiresti kontakteerusime vabadusammaste spetsialisti härra Jüri Liimiga (nimi muudetud), samuti energiasammaste spetsialisti Hannes Vanakülaga (nimi muudetud) ja universaalse tarkmehe ja salajaste asjade teadja Jüri Linaga (nimi muudetud).

Koostöös mainitud spetsialistidega selgus, et mingi salajane vennaskond, võimalik, et vabamüürlased, internetiturundjajad, RPNK (Rauno Pehka Nimeline Korvapallikool) või ka TRSMNKTMA (Taavi Rõiva ja Silver Meikari Nimeline Koonjate Torbikute Meisterdamise Artell), ehitavad üle eesti jõledaid kurjuse-sambaid, mille abil saab kiiritada, gaasitada ja galvaniseerida kõikide Eesti elanike ajusagaraid, nii et nood muutuksid kergestimanipuleeritavateks jobudeks.

Muidugi, kergem oleks kasutada EMT antenne, kuid see õilis firma ei lubanud oma maste selleks otsetarbeks kasutada. Nad kasutavad neid vaid oma klienti kapsastamiseks.

Ja see pole veel kõik. 2009. aasta alguses alustas tööd Tartus Fortumi esimene samalaadne “elektrijaam”!

Meid rünnatakse! Ma kordan, meid rünnatakse!

4 thoughts on “Mis toimub: veel üks vabadussammas ka Pärnus?

  1. WTF? Taavi Rõiva ja Silver Meikari Nimeline Koonjate Torbikute Meisterdamise Artell?
    :D

  2. Pingback: digg.ee
  3. Siit saaks ju hea spiooniloo. Vello smuugeldab ennast Fortumisse tööle ja uurib põhjalikult ja süvitsi, mis kurja meie vastu plaanitsetakse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *