Müsteerium lahendatud: Neegri noku

Kes meist ei oleks unistanud neegrinoku nägemisest? Usun, et kõik on salamisi sellest unistanud ja fantaseerinud. On ju neegri noku selline asi, millest on räägitud imejutte, tehtud laule ning kirjutatud muistendeid. Ometigi pole seda keegi näinud, väljarvatud mõned napsitanud daamid, kes on selle nägemise/kogemise ootuses läinud musta mehe kutselt temaga Hollywoodi juurest hotelli kaasa. Kuid nemad on vait ja ei räägi – nähtavasti on neid vaikima sunnitud, ähvardatud vägivalla või Lauri “Lowry” Pihlapi posteritega.

Alljärgnevalt aga annab mõnurblortaal vello42.com neegrinoku vaatlemiseks unikaalse võimaluse. Nimelt oli meie blortaali turundusjuht Urve Ramelaks töövisiidil Aafrikas, kus ta reklaamis meie suurepärast meediaportaali ning otsis koostööpartnereid. Ühtlasi oli ta seal ka oma päranduse asjus, mis ootamatult talle emaili peale oli potsatanud.

Maksnud väärtuslike pärandusepaberite e-maili eest kopsaka kättetoimetamistasu ning saanud Vellolt viimaseid reklaamikampaania juhiseid,  suunduski Urve mustale mandrile rahaasju ajama ning mõnurblortaalile rahvusvahelist tuntust ja menu tooma.

Otsides Lagos city lõputute linnatänavate ja pilvelõhkujate vahelt panka, et oma prinditud pärandusepaberid dollariteks vahetada,

village3Lagos city

sattus ta ühe kohaliku mehe peale ning küsis sellelt (papitahvli ja vildikate abil) teejuhiseid lähima pangani.

Kahjuks keelebarjääri tõttu, ei osanud mees end sõnaliselt väljendada. Samuti ei saanud mees osutada teed või kirjutada juhiseid, kuna ta käed olid koormatud banaanikobarate ja elevandisarvedega.

Nõnda põrgatas abivalmis must mees oma niudevöö vahelt noksi välja ja osutas sellega paremale ning lisas rea erinevaid viibutusi, mida võis tõlgendada kui “Meil ei ole panka aga me saame kõik oma asjad turul aetud”.

Haistes sensatsiooni ja suuri klikinumbreid, rabas Urve oma seljakotist fotokaamera välja ning jäädvustas sajandi suurima müsteeriumi:

Afropäritolu müsteeriline noku.
Afropäritolu noku näitamas teed lähima pangani

Kohkudes oma mõtlematust ja müsteeriumi paljastavast teost, viskas must mees kandami maha, kattis kiirelt oma meheau, siis haaras niudevöö tagataskust Lauri “Lowry” Pihlapi postri ja asus sellega energiliselt vehkides põgenevat Urvet jälitama…

Siis kahjuks katkes (muidu superhea ja kiire ning ka odav) satelliidi on-line ühendus Urve ja vello42.com toimetuse vahel ning edasine asjade areng on hetkel teadmata. Küll aga lubame, et kui (muidu tavaliselt superhea ja kiire ning ka odav) side taastub, anname ülevaate toimunust. Sidefirma süü see ühenduse katkemine igatahes ei olnud, pigem võiks süüd just näha Venemaa sõjaotstarbeliste sidesatelliitide segajate töös või siis mobiilile liiga lähedal olnud Lauri “Lowry” Pihlapi plakatil.

Sideteenuseid pakub vello42.com’ile meie äripartner Elisa, kellega koostöös käesolev reklaamtekst ka valmis. Kui lähete Elisasse uut mobiili ostma, siis öelge salasõna Vello ja saate uue mobiili 42 cm odavamalt. Aa ja Tõnu digiboksi osakonnast palus edasi öelda, et digiboksid on ka hetkel supersoodsa hinnaga.

7 thoughts on “Müsteerium lahendatud: Neegri noku

  1. 42cm odavamalt haha. kuidagi promoks läks lõpus :/ et vello ikka hästi areneks selle pärast

  2. Kõige jälgim foto, mida ma kunagi näinud olen..ma jälestan sajajalgseid.

  3. Pihlapi plakateid, jah, promoti häbematult. :D Aga sõjatööstuses saaks neid mitmekülgselt kasutada, olgem ausad.

  4. Eks elu vajab elamist… kas see on patt?… ma ei tea. Kuid tean üht, see kes püüab, selle päralt on ka saamine.

  5. Ei ole ju sajajalgne… ja on olemas veel jälgimaid fotosid erinevatest kehaosadest.

  6. Ehk tõesti on hullemaid, aga see foto tekitab mul külmavärinaid.. need jalad, prrrr.

  7. Olgu-olgu, see on tuhatjalgne. Tuhat vabandust! Aga jälk on ta ikkagi, miski ei muutunud ka uue nimega. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *