Tulekahju Susan Boyle’le kuuluvas majas.

sussi

Maja läks põlema. Kohale saabusid tuletõrje, kiirabi, politsei ja Delfi veebireporter Priit. Kohale saabus ka Susan Boyle, sest see oli tema maja. Sel ajal kui muud üksused tegelesid majakustutamise, ala turvamise ning meditsiiniteenuste ettevalmistamisega, intervjueeris Delfi veebireporter Priit  näost lapilist ja silmnähtavalt hajevil Susan’it, kel miskipärast paistis sellest põlengust suht poogen olevat.

Mõõduka hilinemisega saabus sündmuspaigale ka vello42.com peatoimetaja isiklikult , kes mõnusalt haigutas ja kubet sügas. Intervjueerimise lõpetanud Delfi veebireporter Priit tuli kohe Vello juurde parastama ning küsis mõnitavalt: “Noh, kus vello42.com nii kaua passis?… Delfi juba ammu siin… me saime hea loo, päeva pomm – kass põles sisse ära. “

Vello lükkas sigareti ette, nõjatus tuletõrjeauto stangele ja ei öelnud midagi.

Veidike hiljem, kui Priit keksides varvast lasi, suunas Vello tulekustutusvooliku omal püksi, keeras kraani lahti ja lausus endamisi: “Susie lõpetas varem, mul läks veel natsa aega”

Delfi kogus tol päeval oma uudisega 25 000 klikki

Vello42 aga kogus 0 klikki, sest härrasmehed ei lobise.

Aitähh kõigile ja ilusat päeva.

2 thoughts on “Tulekahju Susan Boyle’le kuuluvas majas.

  1. krt mul oli selline mulje, et kõiksepealt saabus veebireporter Priit ja siis tuletõrje ja siis süttis tulekahju ja siis tuli ülejäänd punt riburada pidi.
    ää a kes see Suzy oli või on?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *