Vello42 otsib superjobu

Nagu juba kõik hästi-informeeritud kodanikud teavad, siis alustab TV3 taaskord populaarse teleseriaaliga “Eesti otsib superstaari 2009”

“Meilt on väga palju küsitud “superstaari” uue hooaja kohta ja kuna tundub, et huvi sarja vastu on suur nii vaatajate kui osaleda soovijate poolt, siis otsustasimegi jätkata,“ selgitas TV3 programmijuht Leho Verk (http://publik.delfi.ee/news/muusika/article.php?id=24084703)

Kahjuks peab tõdema, et TV3 turundusgurud pole ikke veel asjade olemusele pihta saanud. Keda huvitavad Birgit Õigemeel, Luisa Värk või Taavi Petersoni süvakultuursed väänlused laval? Mitte kedagi! Mis neist kasu on? Mitte midagi!

superstaar

Aga keda huvitavad veidra käitumis -ning mõtlemismaneeridega kodanike enesteületavad performancid teleekraanil?

Foto: Sloleht
Foto: Sloleht

Absoluutselt kõiki!

Kas pole mitte mõnus-magusalt piinlik vaadata, kuidas pisikesest maakohast pärit sihvakas noormees räpib laudas poegivast Punikust, needitud emotüdruk üritab tektoonikut tantsida või Rivo King laulda? Vaatajates kasvab arusaam, et ta polegi see viimane jobu, on veel hullemaid, koledamaid ning andetumaid. Kui selline teraapia kordub päevast päeva, siis hakkabki ta tundma, kuidas enesehinnang, eneseusaldus, enesekindlus, enesege rahulolu pahinal tõusma hakkavad. Enesega rahulolev kodanik on aga kõikvõimas, seda nii majanduslikult, metaalselt,  füüsiliselt kui ka romantiliselt.

Ja selleks, et toetada eestlust ja ideaal-eestlase taasavastamist, korraldabki Vello42 uudse teleshow:

Eesti otsib superjobu


Võimalikud žüriirikomisjoni liikmed on:
Igor Mang – ufospetsialist
Jaan Kundla – värdjaspetsialist
Heidy Purga – ninahäälega rääkimise spetsialist

PS. Registreerimiseks lae video enesetutvustuse, eneserahuldamisakti ning ühe vabapalaga  youtube’i ning link saada aadressile: vello@vello42.com. 1. septembril avalikustame saatesarjas osalejad.


4 thoughts on “Vello42 otsib superjobu

  1. Pingback: digg.ee
  2. Pingback: kaevur.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *