Eurovisiooni poolfinaal, SUPER SUPER SUPER!

SUPER, SUPER, SUPER!!!

“Meeleolu on siin greenroomis meeletu, tuju on super! Uskumatu!” ütles Heidy Purga, kuuldes, et Eesti on lõpuks ometi murdnud viis aastat kestnud needuse ja finaali pääsenud (Postimees).

Foto: Postimees
Foto: Postimees

Foto: Internaat
Foto: Internaat

Ka siin vello42‘e toimetuses on meeleolu super-meeletu, laseme praegu shampat viinaga, võidejuustu taco-krõpsudega ja ematehtud rabarberimoosi pooltoorete leevikestega ning vaatame netist Heidy Purga ja Mari-Leen Kaselaani pilte ning unistame, kuidas oleks nendega Eurovisiooni greenroomis meeletult pidutseda.

Kiirülevaade Eesti viimase aja suurimast kultuurialasest invasioonist Euroopasse ning meie vastastest:

Horvaatia. Kuulus Horvaatia eks-tennisestaar Goran Ivanisevic omas mahlas. Liikumine ja kostüümid jätsid soovida,  kuna Nike pole enam sponsor, siis ei saa uhkeid hilpe ja igapäevaseid treeninguid enam lubada. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Iirimaa. Nagu Vanilla Ninjad aga koledamad. Lenna Kuurmaa uus seksikas imago ehmatab need prouad küll külili. Meile on laekunud infotmatsioon, et Iirimaal paiknevad Eesti kalkunikitkujad saboteerisid tibisid ning paigaldasid neile sisse suure koguse rasvast kalkuniliha. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Läti. Majanduslanguse valguses väga hea lugu. Keskturu Sergeile visati 2 kasti kurke ning kolm talvejopet ning poiss tegi loo edukalt ära. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Serbia. Kuulge kodanikud, 21.sajandil miski lõõtspilliga minna rahva ette keksima on ikka totaalselt OUT! Minna sellega aga eurovisioonile on OUTOUTOUT! Kuna sonks oli normaalne, siis kokkuvõttes: OUTOUT! Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Poola. Valge lindi asemel oleks pidanud panustama Georgi lindikestele.

Norra. Peale suusataja-karjääri lõppemist on Björn Daehli uue nishi leidnud. Eurovisiooni ametlik kodulehekülg väidab, et tegu on selge favoriidiga. Kahjuks ei lubatud Moskva kalli lava peal suuskasid ja keppe kasutada, seega perfomance ja lõpuspurt jäid nõrgaks. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Küpros. Ütleme Christina Metaxa ja kõik ongi öeldud. Pool Eestit on vähemalt ühe laksu Metaxat pannud. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem, sest teda pole veel keegi pannud.

Slovakkia. Kerge breakdance, tektonik või robodance romantilise ballaadi taustal oleks aidanud. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Taani. Omal ajal oli taanlastel Tallinna all lõbu laialt. Aga kes naerab viimasena, naerab tunduvalt paremini. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Sloveenia. Proua sai konkreetselt lavakrambi, peitis end suure noodipaberi taha ära ja tõmbles seal veidi. Kui viiuli-volodjad prouat veidi poognatega ähvardasid, siis paanika leebus ning sai tsipa ka laulda. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Ungari. Üle pika aja normaalseid tisse ka laval näha. Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem va. tissid, mille Sandra kahjuks Balti jaama unustas ning mis ära varastati.

Aserbaidžaan. Selle loo ajal käisime õues shaslõkki küpsust kontrollimas. Seega ei oska kommenteerida.

Kreeka. Mees, kelle isaks on Peter Andre, ema on Ricky Martin ning vanaemaks Valeri Leontjev. Suurepärased geenid, suurepärane esitus. Tema esinemine oli nii kirglik ja cool, et Mari-Leen Kaselaani lõug järjekordselt ripali vajus:

Foto: Internaat
Foto: Internaat

Leedu. Sarnaselt Lätiga olid nemadki suvalise Aleksandri välja otsinud. Kuna too aga tuli bussijaama lähendalt, siis riietus oli sutsu eksklusiivsem. Sasha Son on Leedus tuntud ka kui Sukin Son.

Moldova. Moldova, Moldova.

Albaania. Üldiselt hea, kuid miks polnud efektsusteritta lisatud hiigelpelmeeni, kes hingeldades üle lava jookseb ning siis miljoniks pisikeseks beseetordiks plahvatab? Meie Urban Symphoni oli aga kindlalt parem.

Ukraina. Korralik d’n’b lugu korralike poolpaljaste poiste seltskonnas. Loodetavasti saame nendega kokkuleppele, et nad tuleks vello42‘e suvepäevadele. Siis annaks neile peksa ja läheks prouaga suvisesse Pärnu jõkke paljalt ujuma. Koos Heidy Purga ning Mari-Liis Kaselaaniga.

OMGOMGOMG, on Eesti kord. Meie Urban Symphoni on  parim! Urban Symphony esinemine oli nagu lihvitud teemant ja Sandra nagu naturaalne kaunis paekivi, mida lihviks isegi.

Holland. Hollandi meestel aga selliseid teemanteid kahjuks polnud. Polnud ka väärismetalle. Olid hoopis 2 keskmisest kopsakamat malmkopsikut, kes õõnsalt kumisedes üle lava taarusid ning siis greenroomis kere mahlast kapsahautist täis imesid.

3 thoughts on “Eurovisiooni poolfinaal, SUPER SUPER SUPER!

  1. Kas Marileen Kaselaanu ja Heidy Purga nimede kasutamine ühes lauses pole mitte kriminaalkaristatav?

  2. VÄGA VÄGEV ÜLEVAADE. LEHT ON KA ÜLITUGEV MUIDUGI. JÄTKAKE HEAD TÖÖD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *