Horror: meigivaba päev

Vello elus on olnud suhteliselt vähe traumeerivaid sündmusi. Kuid 14. aprillil suutis üsna pisike ajakiri Anne & Stiil korraldada ürituse, mis viis trauma-balansi jälle tasakaalu. Nimelt organiseerisid nad üle-eestilise meigivaba päeva.

Alguses tundus ettevõtmine suhtkoht ohutu, sest oleme ju ennegi näinud meigita naisi, näiteks vanaemasid, emasid segasaunas ning Tartust ning Viljandi Kultuurikolledžist pärit emas-hipisid. Kuid me eksisime, ja rängalt. Tahtsime juba 15ndal, kohe peale kampaaniat, otsereportaaži teha, kuid ajus vahelduvad õõvastavad pildid meigita hoolitsemata staaridest, värisesevad käed ning rinnust vallanduvad nuuksed ei lubanud seda teha. Alles nüüd, peale mitmepäevast aktiiv-rehabilitasiooni Playboy, FHM‘i vanade numbrite ning interneti-tööriistade (Weekend.ee, Reality Kings, Brazzers) abil oleme saanud tagasi tavapärase vaimse rahu ning võimekuse uuteks kirjatükkideks.

Ühesõnaga, 14nes aprill paljastas paljude seni kaunikspeetud prouade tõelised palged…ja nagu maitud, polnud seal midagi ilusat.

Esimese negatiiv-kogemusliku visuaal-obaduse vormistas meile ootamatult aga muidu nii seksikas ja viimse peal tuuninguga Maaja Kallast. Vanem daam oli langenud oskusliku kampaania ohvriks, jätnud oma kriitilise meele, etiketi ja malbelt kiiskavad jumestustarbed koju ning tulnud keskturule hapukapsast ostma. Kuid kuna ilu aura polnud enam teda kaitsmas ja kaasavõetud valge pitsvari ei tekita autoriteeti, siis tekkis  tal järjekorras rüselus kellegi Olgaga, kes talle kalossiga põlve küttis, päevavarju varre pooleks murdis ning viimased liitrid kapsast Maaja eest ära napsas. Loodame, et Maaja teeb karmist õppetunnist järjeldused.

Maaja Kallast: meikimata, kuid optimistlik...kuid mitte kauaks

Meigivaba päeva hommikuks oli meil kokkulepitud erutav fotosessioon Nõia-Intsu naise, proua Inga Nõiaga. Rõõmsalt vesteldes astusime stuudiouksest sisse ja…

Miks meikima Inga Nõid Nõia-Intsuga nii sarnane on, sellest varsti juba vello42'e eri-reportaazhias!

Ootamatult meeldiva üllatuse tegi meile aga Krista Lensin. Allpolevat pilti vaadates ju polegi erilist vahet, et kas tal on meik võik mitte. Mõlemat moodi kobe ja miilustatav! Temaga julgeks küll Warmduscheri vahupeole minna ilma, et peaks värvide mahakoorumist kartma!

Tänaval sattusime kokku härra Vaidoga. Tavaliselt nii kena, maskuliinne ja seksikas noormees (vasakul) oli meigivaba päeva hommiku täiesti hooldamata (paremal). Juuksed ripnesid sorakil, silmade all mustad randid ning suu ümber söestunud pelmeenide mugimisest tuharõngad. Pesemata kaenlaalused eritasid higilõhna, mis tõmbas kärbseid, ämblikke ning liblika-vastseid nagu magnetiga ligi.

Evelyn Sepp, see nimi paneb paljud noored mehed mõnust võdisema. Kuid seda ainult 14nda aprilline, mil Suure Hermanni torni juures möödakäijatele Suurt Vellot presenteerides õnnestus tabada tööletõttav meikimata Evelyn.

Fuuuuuukkkkk, totaalse laksu meisterdas kokku aga meie endise lemmiku Heti Tulve meikimata nägu!!! Ööklubi garderoobis tervitas meid tasuta VIP piletitega just selline naturaalne jõletis.

Ja lõpetuseks, õnneks on olemas Lenna Kuurmaa, kes on justkui kaunis, vaarikamaitseline õiepung, keset seda õudset verdtarretavat zombilandi, ja seda täiesti ilma meigita!


4 thoughts on “Horror: meigivaba päev

  1. miinati olid birgit fi elu Ta allati maasikat aujas ujatilt hoopija on ju .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *