Jalgsi viina järgi: Vellol pea pool maad läbitud!

room

Sarnaselt vapra Kristjaniga, kes otsustas suure meediakära saatel minna jalgsi Tallinast Pärnu (distants 128 km), võttis Vello endale eesmärgiks veelgi suurema vägitüki – nimelt otsustas ta minna täna saunapeolt jalgsi kohalikku bensukasse uue viina värgi (distants 2.3 km). Tavaliselt läbib Vello selle vahemaa autoga.

Seisuga kell 19:50 oli 3,5 promillises joobes Vello läbinud 200 meetrit, liikudes  roomates umbes 0,2 kilomeetrise tunnikiirusega. Velloga suhelnud inimeste sõnul on härrasmehe enesetunne tänu suurele pingutusele väga halb, kuid ta ei soovi unikaalsest eksperimendist mitte mingil juhul loobuda.

“Eksperimendiga tahame näidata, et ka sellise eesmärgiga distantsi läbimiseks võib julgelt auto koju jätta ning astuma/roomama hakata,” kinnitas projekti “Jala Bensukasse!”  algataja Urve Ramelaks, kes on ühtlasi ka vello42.com mõnurportaali uus pressiesindaja.

Matkasellil on kaasas Raul Velbaumi poolt spetsiaalselt temale koostatud joogisegu, et raske sportlik ettevõtmine liialt tervist ei taastaks. Lisaks on mehel küljes alkomeeter, mis kõik joobeastmete muutused üles loeb.

5 thoughts on “Jalgsi viina järgi: Vellol pea pool maad läbitud!

  1. Pingback: kaevur.com
  2. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *