Jõhker valimisvõitlus: Vello42’e kontorit rünnatakse!!!

vello42‘e kontorit rünnatakse!

Ma kordan, vello42‘e kontorit rünnatakse!!!

Reformierakonna suhtes vaenulikult meelestatud hordid on juba täna kella 5.13sest saadik blokeerinud kõik sissepääsud (kaasarvatud hiireaugud ning kuivkäima õhutustoru) vello42‘e kontorisse.

Asi sai alguse eile eelmise nädala ühel varahommikul, kui üks väsinud töömees peale pikka öötööd päevatööle läks. Tallinna postimaja nurga taga oma kõhu tagasihoidlikku sisu revideeris märkas ta maasvedelevat brüšhüürikest. Kuna revideerimise käigus oli osa kõhu sisust kõhust väljunud ning jopekäisele ladestunud, siis haaras väsinud töömees broshüüri sooviga seda käise puhtakslihvimisel kasutada. Õnneks märkas ta raamatukese kaant:

IMG1

ja sissevaatamisel paljastus ka raamatukese omanik:

IMG

Saades aru, et tegemist on kellegile väga olulise ürikuga, mis sisaldab endas ülisalajasi ja muid üli-kategooriasse kuuluvaid asju, peitis töömees selle kiirelt oma taskusse, et see omanikule mõningase kompensatsiooni eest tagastada. Tundus aga, et kurjad silmad ei  jõudnud raamatukese olemasolust teadlikuks saada…
…kuid, kuid… töölt naastes märkas töömees, kuidas tema seljataha ilmusid mustad tontlikud varjud, kuuldus hiilivaid hääli ning lühikesi, kurjakuulutavalt koledaid norsatusi. Napilt suutis ta kõrvale põigelda ühelt majakatuselt allavisatud hiiglaslikust leegitsevast kohukesest, veidi hiljem üritas keegi toppida ta taskusse mürgitatud mahemärgistusega peete (et need olid mürgitatud selgus veidi aega hiljem, kui ta neid Pärnu Rääma Põhikooli õppuritele pakkus ja need kiirgama hakkasid ja ära sulasid). Samuti suutis töömees vältida kanalisatsiooniluugist väljailmunud allveelaev “Kalev” torpeedorünnakut.

Kuna asi hakkas tunduma imelik, siis varjus töömees pühapäeva hommikul vello42‘e kontorisse, mille veendunud austaja ta oli ning kus ta ennegi varjupaika oli leidnud (SMS laenukontorite, kurjade prouade, kurva meeleolu ning Rimi munasalati eest). Vello42 toimetus ei julgenud ürikut edasi sirvida, kuna seal oli selline võimas hoiatus:

IMG3

Sisisedes tõmbusid kurjad jõud valguse-, lootuse- ja romantikakantsi lävelt (st. vello42‘e kontori eest) tagasi, kuid ainult selleks, et oma räpaseid ridu koondada.

Ja täna hommikul 5.13 algaski ebavõrdne võitlus iidse üriku nimel…

Kuna piiramine on käinud juba paar tundi ja meil on kõhud tühjad ning kontori külmikus said õlled otsa+väljas on ilus ilm ning tahaks minna randa tsillima, siis oleks meil üks pisike teadaanne:

Lugupeetud Hel(l/g?)e Hallika!

Palun kirjuta meile emailile: vello@vello42.com ning lepime kokku, kus me saaksime Teie suurtsuguse salajase üriku Teile üle anda. Me ei jõua enam pikalt pimeduse jõududele vastu hakata (st. et jõuame aga õlu on otsas. Samas, kui te meid paari kasti õltsiga sponsoreerite, siis tegelt peame veel paar päeva vastu).

Teie peale lootma jäädes,

Vello The White Sorcerer, level 42

PS. Tagastamine isikoodi alusel! Seiklejatel mittel tülitada!

8 thoughts on “Jõhker valimisvõitlus: Vello42’e kontorit rünnatakse!!!

  1. Pingback: digg.ee
  2. a skänni ja riputa üles. siis teame kah, kuda ajusid marineeritasse.

  3. kahjuks ei saa me pimeduseteenrite õnge minna. ainult proua Hallikal on kood selle üriku tagasasaamiseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *