“Kui langeb hirv, siis langevad Karpaadid”

Rusuv udu Karpaatia kohal
Rusuv udu Karpaatia kohal

Täna hommikul jõudis meie uudistetoimetusse info, et kuulus Karpaatia kuldkarvaline hirv on langenud ning kõikidest Karpaatia mägirahvastest ehk karpaatlastest on seetõttu saanud karpaadialused.

Väärkoheldud (seksuaalselt) Karpaatia kaitsja - paljude muistendite ja mulfifilmide nimikangelane (surnud)
Väärkoheldud (seksuaalselt) Karpaatia kaitsja - paljude muistendite ja loendamatute multifilmide nimikangelane (surnud)

Hirve seksuaalselt väärkoheldud surnukeha leiti ühest mägiraja äärsest savionnist. Onni läheduses asuvatest põõsastest leiti uitamast õndsate nägudega, kuid väga purjus kolm mägironijat. Kohalik miilits, kes on ühtlasi vello42.com andunud lugeja, tundis nendes mägironijates ära Eesti mägironimis-ekspeditsioonigrupi liikmed (Shaumyan, Galetin, Kask), kes läksid Lõuna-Eestist avastatud peenisekujulist mäge vallutama, kuid nähtavasti eksisid ära.

Seoses hirve surmaga on Karpaatia kuningas Karl Paatos IV esitanud Eesti Riigile rahalise kahjunõude ning nõudnud kõikidele karpaadialustele sotsiaalgarantiide tagamist ning tasuta kriisinõustamist.

Kohtuotsust ootavad Shaumyan, Galetin ja Kask viibivad hetkel kohaliku miilitsa mägikaineris ja on üldiselt rahumeelsed, kuigi vahel tuleb neid korrale kutsuda, et nad üksteist surnuks ei musitaks, pildistaks, strippaks, poositaks.

One thought on ““Kui langeb hirv, siis langevad Karpaadid”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *