Kus on Vello?

Vello, sul on lahe deltalihas ning veel lahedam soeng ja kabriokupee!

Kindlasti kalkuleerite te momendil, silmad veekalkvel ning ninast tatitross välja vulksamas, et kus küll on lugupeetud härra Vello ning miks pole ühtegi uut uurimuslugu laekumas.

Nagu kõigil maailmas, küberdimensioonis ja ka Pärnus, Raplas ning Daugavpilsis asetleidvatel sündmustel on omad põhjused, on ka käesoleval eetrivaikusel teatud mõjuvad põhjused ning ka teatud mittemõjuvad põhjused, mis aga summeerituna annavad kokku kvantitatiivselt sitaks olulise põhjuse. Ühesõnaga, momendil on meil teoksil tuhadeid suuremad, väiksemaid ning lausa tillilillukesi avantüüre ning muid tavapäraseid ja ka tavapäratuid tegevusi.

Lühiülevaade nendest asjadest tiiser-formaadis:

Jalgpallivaatamine
Kuigi jalgpall on igav mäng (võrreldes doomino, karoonaga ning doominoga) ja on suht homo terve õhtu diivanil külitada ja õltsi tankida, siis annab see ideaalse võimaluse igapäevatöös viilida. Ütled tõsisel ilmel teisele näkku vaadates, et ei saa lubatud asja valmis, sest Nigeeria mängib täna Ebaküdooniaga. Ja kõik noogitavad arusaavalt…So long suckers….
Sellest aga varsti lähemalt…

Erinevate firmade suvapäevade külastamised.
Imelikul kombel on pinnale kerkinud hordide viisi keskealisi prouad, kes väga veenvate meetodite abil sunnivad Vellot oma töökoha firmapäevi külastama. Kahtlaseks teeb selle asjaolu, et samad prouad on algkoolis ja kutsekoolis Vellot mahukalt vältinud ning lasknud oma tolleaegsetelt kavaleridel Vellot füüsilises plaanis mitmekülgselt ahistada. Samas, tasuta õlu, grillvarras ning kartulisalat mahendab minevikuprobleemid nullini.
Sellest aga varsti lähemalt…

Jõusaalis suveks viimase lihvi andmine
Energiabatoonid, proteiinipulgad, puusatõsted sangpommiga, hantelviiplused, kiirtõuklused topispallidega – see kõik käib viimaste ihulihvimis-ponnistuste juurde. Kõik selleks, et plaazhil uskumatult hea biitsepsi ning rinnalihasega prouasrahva mõnukarjeid esile kutsuda.
Sellest aga varsti lähemalt..

Inkassomeeste eest põiklemine
Sellest me ei räägi varsti lähemalt…

Mirtelpohlastumine
Kontrollitud inter-kehaline kogemus. Mirtel Pohlale meeldib seljanka!
Sellest aga varsti lähemalt..

Stay tuned!
Sellest tuleb meie suvi!Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *