!!! KUUM !!! SOLARIS’e sünge saladus!

Foto: http://www.flickr.com/photos/kalevkevad/3352706283/
Foto: http://www.flickr.com/photos/kalevkevad/3352706283/

Eile kohutas Eesti üldsust ning ka maapiirkondade inimesi uudis sellest, kuidas uhiuues SOLARIS keskuses plahvatas kuumaveetrass, mille tulemusena 9 kinoteater Cinamonis aega veetnud inimest momentaalselt aurustusid ning 14 koledal kombel ära keesid ning kõrvalsaalis viibivate pensionär-tüüpi kodanike poolt tasuta grill-liha ning snäkkida pähe ära söödi. Mõni minut peale seda koletut juhtumit langes sisse ka kinoteatri lagi, mis lömastas 889 eelpoolmainitud pensionäri.

Öösel probleemid jätkusid:
– Kell 3.56 leidsid turvamehed Rävala puiesteel kusejugasid produtseeriva purjus meeskodaniku, kelle kihisev fontään oli söövitanud fassaadi meela, 3 meetri kõrguse sõnumi: “Kallis Aita, sul on magusad tuharad”
– Kell 4.13 ummistus 3nda korrusel asuv oluline elektripistik, mis tõi kaas pisikese lokaalse tulekahju. Selles tulekahjus hävis kinosaal, 7 peldikut ning keldris piknikku pidav Pärnu Rääma Põhikooli 6A klass koos klassijuhatajaga.
– Kell 6.23 plahvatas tabas SOLARIS‘e keskarvutit massiivne küberrünnak, mille tulemusena häkiti ära SOLARIS‘e koduleht, osteti kogu nende krediitkaardi arvel oleva raha eest 3 paari meestrussikuid ning suleti juurepääs IT-osakonna töötajate Orkuti kontodele.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Kuna selline ebaõnnestumiste laine oli kahtlusäratav, siis saabus kohale vello42‘e operatiiv-reporterite erivarustuses erisalk, kellele oli antud eriülesanne erilise ebaõnne eriliseks analüüs eriliste meetoditega. Peale põhjalikku 3 minutilist süvaneeritud analüüsi paljastus vello42‘e meeskonnale sünge saladus:
Nimelt on SOLARIS rajatud ürgse gei-indiaanlaste surnuaia peale! Ajalised daatumid ulatuvad kuni 9000 e.Kr. Viimase tehnoloogia sõna järgi disainitud ülitundlikud homokiirgust lugevad geidarid avastasid, et SOLARIS‘e all on oma viimase puhkepaiga leidnud nii mesoliitilise Pulli küla 4 kodanikku ning üks neandertaal, Meelis ning vürst Vjatško, Marie Under ning ka Linnar Priimäe eelmine perse.

Peale sellise informatsiooni tuvastamist kutsuti kohale populaarses saates “Tuleproov” osalevate ekstrasensuaalsetest nõid-inimesest koosnev rünnakrühm, kes kiirelt võttis ühendust SOLARIS‘e alla maetud gei-hingedega. Viimased 4h on toimunud bi-dimensionaalsed ning inter-seksuaalsed läbirääkimised, mille tulemused on seni teadmata…

STAY TUNED!
Uued uudised ainult vello42’st!


4 thoughts on “!!! KUUM !!! SOLARIS’e sünge saladus!

  1. ei tea mis sellel Rebasel pedede vastu on…küll teeb hauale kaubanduskeskuse..siis varem on ta ju mürgitanud neid alko ja tubakaga nn. geibaaris Angel.

  2. Ehehe ajas muigama küll. Eriti meeldib sõnavara ( pensionär-tüüpi kodanikud ja muu selline :D ).

  3. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *