Lenna ja Roberti suhte päästmine vello42’e poolt

Foto: Sloleht
Foto: Sloleht

Eile oli see kurb päev, kui pidime Õhtulehest lugema sellist asja:

Lenna Kuurmaa peigmees, Trafficu kitarrist Robert Vaigla tekitas Pärnu ööklubis elevust, kui tabati suudlemast endast peajagu pikema modellimõõtu neiuga. Lennat polnud aga kuskil näha.

Kuna Lenna on vello42‘e ametliku kaitse all, siis igasugune Lennat haavav tegevus on maksimaalselt keelatud. Et aga kodanik  Robert Vaigla on Lennunnu aasta armastatu, siis ei ole massiivne karistusoperatsioon koondnimega “Vaigla and the Vaglad” või “Robert Ropsib Rododendripõõsas” võimalik, kuna see võib kaunile Lennale uusi romantilisi tüsistusi põhjustada. Samuti pole kindel, mis täpselt mainitud “Sunset” tüüpi ööklubis aset leidis. Võimalik, et pealtvaatajad mõistsid Roberit tegevust valesti, Robert polnudki kohal, vaid see oli tema astraalprojektsioon või isegi, et pikk jõuline modell kuritarvitas kleenukest Robertit – ehk siis et meedia on üleskeerutanud suure tolmupilve.

Seega otsustas vello42 sooritada põhjaliku analüüsi ja rekonstruktsiooni ööklubis toimunust:

 • Konsulteerisime astraalprojektisioonide guru Hannes Vanaküla (nimi muudetud)
 • Vaatlesime ööklubi perimeetrit nõid Nastja (nimi muudetud) abiga
 • Kalibreerisime ööklubis töölviibinud romantikatöötajate kehaosi
 • Modelleerisime ööklubi ees põõsastest ja luidetelt leitud trussikute, kondoomide ning bakteriaalse jalaseene alusel nende omanikke
 • Testisime ööklubi joogisortimendi alkoholisisaldust ning pissuaaride suudlemist
 • Arutasime Taavi Rõivale sarnaneva noormehega riigi eelarve puudujääki ning mööduva, Luisa Värk’ile mittesarnaneva proua perset
 • Jooksime aegluubis, punased ujukad peas, vastu kõrvalasuva kohupiima-kaevanduse korstent ning lihvisime selle luugid ohtra isepruunistuva salviga sootuks kihva.

Analüüsi tulemusena selgus, et taaskord oli tegemist pahatahtlike kaaskodanike jamajuttudega. Tegelik ja reaalne sündmuste  käik oli hoopis nii:
Kodanik Rober Vaigla saabus “Sunset” tüüpi ööklubisse koos hea sõbra Justin Timberlake’i astraalprojektisooniga. Joodi vähe,  peamiselt multinektarit ning keefiri. Kuna astraalprojektsioonil teadupärast puudub tihendatud alakeha, siis lekkis Timberlake’i kerest joodud keefir allkorrusel positsioneeruva nais-prouale silma, kõrva, ninna ja istmikusse. Proua tuli ülakorrusele ning esitas pretensiooni kodanik Robert Vaiglale ning kodanik Justin Timerlake’ile. Kodanik proua soovis, et ta välimus ennistatakse – ehk siis viiakse keefiri-eelsesse konditsiooni.

Kuna Justin Timberlake’i astraalprojektsioon lahkus etteteatamata ning koos salvrätikutega, siis tuli kodanik Robert Vaigla sõbra mainele appi ning lakkus nimetatud proua keelega puhtaks. Kuna tegemist oli väga nõudliku peolisega, siis pidi kodanik Robert Vaigla eemaldama ka kehaõõnes asuvad keefiritilgad: ninast, neelust, purihammastelt jne. Selline operatsioon nõudis keskendumist, seege pidi kodanik Robert Vaigla stabiliseerima puhastatava proua keha, toetades seda dünaamilisel viisil puusadest, istmikult, piimatootmis-agregaatidest ning kõige õrnemast kohast: reite seesmistest kinnituskohtadest, mis puhastamise kõigus kippus ohtlikult lekkima.

vello42 eksperthinnang on seega:

Robert Vaigla on süütu!

Lenna, ära muretse! Kõik on OK!

6 thoughts on “Lenna ja Roberti suhte päästmine vello42’e poolt

 1. Pingback: digg.ee
 2. :)vello pilamised on nii peened, et vahel ei saa arugi kellele ära pandakse.

 3. tänan olulise info eest.
  eemaldasin kommentaarist proua nime ning isikukoodi, sest vabamüürlased võivad selle varastada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *