Sõna “AABITS” keelustatakse!

karu-aabits

Eellugu
Peale seda kui Seksuaalvähemuste kaitse ühing (SEKÜ) avastas pika-ajalise süva-analüüsi tulemusena, et fraas “Peded ahju!” on keskmisele homole tegelikult sitaks solvav ja vägivallale õhutav (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=21043739) ning  plaanib selle fraasi inimõiguste kohtusse kaevata, siis meis kuri kahtlus, et selliseid koledaid ja kurjusest pulbitsevaid väljendeid on teisigi.

vello42.com, olles väga palju ühiskonnalt pisduuri pannud, tundis nüüd tungivat vajadust midagi tagasi anda ning asus sponsoreerima äsjaloodud “Rauno Pehka Nimelist Eesti Ühiskonda Mürgitavate Fraaside Süva-Analüüsi Ning Keelustamisega Tegelevat Instituuti”. Selline ootamatu rahasüst ja tunnustus lükkas hammasrattad ning ajukäärud kiirelt tööle. Kuna lapsed on Eesti tulevik ning tänased pisiksed tatid on varsti euroliidu saadikud, poliitikud ja Flora jalgpallurid, siis erakordse innukusega hakati uurima, milline on olukord Eesti koolides ja lasteaedades.

Tulemused olid ootamatud, kuid kohutavad. Lasteaedades ning algkoolides avastati palju erinevaid peidetud solvanguid ning alavääristamisi. Kõige räigem neist oli kõigile meile tuttav “aabits”. Esipilgul tundub see ohutu ning isegi lapsik, kuid lingvistilise, süntaktilise, metereologistilise poolrandomaalse kompleksanalüüsi tulemusena avastasid instituudi teadurid sõna “aabits” tegeliku tähenduse.

Nimelt on tegemist tuletisega ingliskeelsest sõnast “a bitch”, mida kasutatakse peamiselt elus edasjõudnud ning seksuaalse aktiviteedi kõrglainel surfavate naisolendite solvamiseks, alandamiseks ning nende nö. “paikapanemiseks”. Ja sellist koledat väljendit kasutatakse igapäevaselt meie noorte kasvulavadel. Mõned näited:

  • Võtame aabitsad välja – Lets take out our bitches
  • Keerame aabitsad tagurpidi – Lets screw our bitches to the butt
  • Kelle kuradi aabits see on? – Whos fucking bitch is it?

Seoses sellega on plaanis keelustada ka sõnaühendid:

  • Karu aabits  – Bear is a bitch
  • Mõmmi aabits – Cute little bear is a bitch
  • Kuke aabits – Cock’s bitch

kuna need on suunatud otsejoones teatud loomaliikide solvamisele.

Instituut koostöös vello42‘ga plaanib pöörduda toetuse saamiseks Marianne Mikko ning Mati Kaalu poole. Esimeselt, Eesti tipp-feministilt, loodame saada abi (peamiselt sularaha ja moraalset tuge) naiste au teotamise lõpetamiseks ning Mati Kaalult loomade identiteedi kaitseks (temalt tahaks saada tasuta zoopargi pileteid meie teaduritele ning usutavasti saab ta aidata ka loomadega suhtlemisel, sest ta on teatavasti üks väheseid loomakeele valdajaid Eestis).

PS! Ootame lugejate vihjeid erinevate koledate, solvavate ning vägivallale õhutavate sõnade kohta. Koos on meil võimalus need keelustada!!!

2 thoughts on “Sõna “AABITS” keelustatakse!

  1. Juhin Rauno Pehka Nimelise Eesti Ühiskonda Mürgitavate Fraaside Süva-Analüüsi Ning Keelustamisega Tegeleva Instituudi tähelepanu mind juba pikka aega painanud lausroppusele – šokolaad nimega Tupla. Siinkohalgi on groteskne, et antud rõveduse oluline tarbija-sihtgrupp on meie haavatava ühiskonna veelgi haavatavam alampopulatsioon – lapsed.

  2. Tänan Vussvillem. Broneerisin juba aja “Rauno Pehka Nimelise Eesti Ühiskonda Mürgitavate Fraaside Süva-Analüüsi Ning Keelustamisega Tegeleva Instituudi” peateaduriga Remmalt Türbeliga kohtumiseks ning luban, et võtame asja luubi alla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *