Suure Madonna piletimängu võitja selgunud!!!

600x400-ent-madonna-tour-3-600x400

Teatavasti toimus meie mõnursaidil mingi kena aeg tagasi suur Madonna piletimäng, mille peaauhinnaks oli kaks piletit suurele Madonna kontserdile 4-ndal augustil Lauluväljakul.

Suurest Madonna piletimängust osavõtmise tingimused olid, et emaili aadressile vello@vello42.com tuleb saata väike Madonna temaatiline jutt, mis koosneb kuni kahest lühilausest, mis on ühtlasi ka lihtlaused.

Tänaseks on asi niikaugel, et õnnelik piletivõitja on selgunud. Konkurents oli tihe ning võitlus verine –  seepärast oli meie otsustusaeg ka nii pikk. Võistujutte saabus täpselt kaks, üks parem kui teine. Võitis siiski esimene jutt.

Suure Madonna piletimängu võitja peitub initsiaalide taga M.S ja kes kirjutas meile järgneva põneva Madonna temaatilise loo:

Ladina keelt oskad? Ema on Sul Madonna.

Teise koha pälvis persoon, kelle initsiaalid on T.E ning tema otsustas meiega jagada järgmist lugu:

Madonna ja mina

Nõukaaegses meelelahutusvaakumis elanud inimesele on kindlasti Madonna ja Michael Jackson supershüperstaarid. Kuna ei olnud võimalust käia suurte välismaa staaride kontserditel siis pidi leppima ainult Soome Mainos Tvga ja 80-ndatel ka MTV-ga. Mõlemad pakendasid meelelahust telekarpi, millel säravaks ja läikivaks panediks suhkrused karastsujoogid, pauligi kohvi ja närimiskumm. Madonna ja kõike need kaunivärvivlised kaubad sama rariteetsed.

Madonna ise on ka kindlasti suhkrune. Ta on mitu korda maona nahka vahetanud et meelelahutusmaailmas uuesti ja uuesti säravalt lavale ja edetabeli tippu tõusta. “Like a virgin” laulust “America pien lauluni on ikka mitu ja mitu sammu. Tundub et me isegi oleme koos Madonnaga need muutused läbi teinud, kuna 80 – ndate Madonna tudnub pigem liiga naiivne ja lihtsakoeline. Mis edasi saab, sedagi saab pinevusega oodata. Kas 80 – aastane Madonna kehastub hallipäiseks kantrilaujaks kes ainult akustilise kitarri saatel linnast linna ja külast külla. Ootan uusi üllatusi põnevusega kuna Madonna ei ole siina kordagi alt vedanud ega mind petnud.

Madonna ei ole kindlasti see staar, kellele mõeldes hakkab spermat jooksma. Pigem on ta just see luuks ja lihaks kehastunud Holloywoodi unistus. Valiks ikka naabritüdruku, kes su vastu liibub kui telekast silma pilgutav Madonna. Madonna on selleks ka liiga välismaine ja külm. Särav aga külm.

Teine koht siiski autasustamisele ei kuulu, kuna kahest lühilausest, mis on ühtlasi ka lihtlaused, on asi ikka väga kaugel. Kuid ei maksa kurvastada, sest hindame ka selle võistujutu kvaliteeti väga heaks ning soovime edu järgevatel konkurssidel.

Võitja saab auhinna kätte, kui ta meid kätte saab kusagilt. See ei saa olema lihtne, kuid siiski mitte võimatu. Samas loodame meile parimat.

Samuti anname teada, et neid samu pileteid, mis me siin tasuta välja jagasime, on võimalik ka veel osta. Hind on minimaalselt maagilised 350.- EEK’u. Nii et kui on piletisoovi, siis võtta maili teel ühendust. Raha tahame ette saada, et vältida igasuguseid petuskeeme ja muud sitta.


2 thoughts on “Suure Madonna piletimängu võitja selgunud!!!

  1. Pingback: kaevur.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *