Tartu hipisõjardite kuri salaplaan Läti vallutamiseks?

Viimase aja hulljulgeim ja hirmuäratavalt hirmus ning väga kole salaplaan sattus meie huviorbiiti tänu pealtnäha süütule artiklile, mis avaldus 18. jaanuari Postimehes. Artikkel nimega Tänavune võidupüha paraad toimub Lätis” räägib mahedal, kuid liig-muretul viisil sellest, kuidas Võidupüha 80ndale juubelile pühendatud paraad, kus kohal pooltuhat Lõuna-Eesti militaar-eestlast ja samapalju militaar-lätlast, leiab sel aastal aset põlises Läti linnas Cesis’es.

Ise-enest kena artikkel kenast zhestist, kui vaid Postimehes poleks leida teist uudist. 12nda veebruari Postimees avaldab artikli “A-hepatiit läheneb Eesti lõunapiirile”.  Artiklis on juttu, kuidas A-hepatiit on jõudnud Valka rajooni, kusjuures haigestunud on 4 lapsinimest. Taaskord muretu ning meeltlahutav uudis, kuid gloobust uurides hakkavad paljastuma esimesed kahtlused (olulisemad nüansid toodud punaselt)

eesti_vs_lati_1

Kiire poliitilisgeograafilise analüüsi tulemusena selguvad kõnekad faktid:

 • Läti ja Eesti on eraldiseisvad riigid.
 • Võidupüha paraad leiab aset Cesises
 • A-hepatiit on paha ning võib isegi surnumist tekitada.
 • Tartu asub Lõuna-Eestis (Lätile päris lähedal)
 • Tartus asub ka igavene persetäis haiglaid, laboreid.
 • Tartus on ka igavane persetäis end Zavoodis sodikskaaninud hipisid, kel igasuguseid lollakaid ideid ja kes päevasel ajal end eelpoolmainitud laborites ning haiglates peidavad.
 • Hipide pereliikmed on tavaliselt vägivaldsusest pungil maapiirkondade kodanikud, kes tihtipeale kuuluvad ka Kaitseliitu, noorkotkaste, skautide ning Ford Scorpio, Mazda ning Kirovitchi klubidesse.
 • Vägivaldsus võib olla geneetiliselt päritav.
 • Riia asub Lätis
 • Riias on palju lahedaid asju
 • Riias asub üleilma kuulus Rigas Balsamsi maa-alune maardla.
 • Siguldas on kuulsad viguriga kepid

Mainitud faktid olid liialt kõnekad, et neid lihtsalt ignoreerida ning seepärast jätkasimegi uurimistegevust erinevates Tartu radikaal-laborantide külastamiskohtades. Peale pikka ning ohtuderohket pooletunnist viibimist ühes teatud asutuses tutvusime Valloga (nimi muudetud), kes kolme õlli ning nelja paari naistetrussikute eest paljastas Eesti ajaloo suurima avantüüri. Peale avantüüri paljastamist lubasid kõrvallaua taha persestunud naisinimesed ning baaridaam Vallole politsei kutsuda mistõttu too avantüüri kiirelt püksi tagasi pani ja peldikusse barrikadeerus, meie koos temaga.

Seal turvalises paigas saimegi teada, et teatud Lõuna-Eesti radikaalmilitaarparanormaalanaalne tudengi-tühistu tõesti plaanis kurikavalat viisi pidi Läti Vabariik oma kontrolli alla võtta ja siis nende ressursid omastada ning selle eest oma tudengiühistule ohtralt AleCoqi õlunaadi muretseda.

Alguses nakatati hepatiiti Tartus viibiv Läti päritolu Erasmuse vahetustudeng. Too naases Riiga ning koos temaga algas ka Läti õõnestamine seespoolt (vaata kaarti). Samal leidis Valgas aset Lõuna-Eesti muude püssi-, vibu- ning noameeste salajane koosolek, kus kaasati vallutusplaanidesse ka teised lõunapiirkondade kodanikud, kelle patriootlikes südametes seisis ikka veel külm viha asjaolu vastu, et Cesis oli kuulus lätlastele ning tõelised võitjad ei saanudki seal Lembitu sünnipäevi ning muidu suvepäevi korraldada.

Asjasse kaasati ka Cesise linnavolinikud, kellele lubati piiramatus koguses Tartu Aura veekeskuse pileteid ning Lõunakeskuse kinkekaarte ning rahahimust pimestatud linnavolinikud lubasidki hambuni relvastatud sõjardid Cesisesse.

Asi tundus sujuvat kui äkki õnneliku juhuse tõttu leidis üks Lõuna-Eesti radikaalmilitaarparanormaalanaalne tudengi-tühistu asjaosaline Postimehest järgmised artiklid: “Lätlased ehitavad koos saklastega oma esimese satelliidi” ja “Läti armee hakkab kasutama Saksa automaate”.

Kiirelt algatati luuretegevus ning tulemused olid kohutavad. Lätlased pidid hakkama kasutama uudseid Heckler & Koch kuulipuristajaid. Seda kuuldes kohkusid muud Lõuna-Eesti püssi-, vibu- ning noamehed väga ära, sest nende varustust ei saa selliste massmõrvaritega hästi võrrelda.

Võrdlus, allikas “Ohtlike Nuiade ning Muude Kaitsevahendite Uurimise Kolleegiumi Pärnu Rääma Põhikooli filiaal”relvad

Veel hullem kohkumus tabas kodanikke, kui saabus Läti vahetusüliõpilase foto Läti sputnikust, mis lasti orbiidile mõned päevad varem, Raimonds Paulsi suvilas Jurmalas:

spaceship
Pilt: Internet

Läti jäi vabaks. Kuid kui kauaks?


One thought on “Tartu hipisõjardite kuri salaplaan Läti vallutamiseks?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *