TOP 10 suure peaga poliitikut!

Eesti meedia armastab koostada poliitikute edetabeleid – kes on kõige suurem kulutaja, kes kõige pressivaenulikum, kes kõige lollim, kes kõige targem jne. Kahjuks on sellised TOPid üsna subjektiivsed. Et täita seda tühikut objektiivuse vallas ongi vello42 poliitikaspetsilistide tiim kokku pannud TOPi, mis on kokku pandud füüsikaliselt mõõdetavate suuruste põhjal. Meie TOP baseerub nimelt pea suurusel.

NB. Kõik fotod on pärit internetist!

10. Jüri Pihl
Jüril on keskmisest märksa suurem pea.  Ja tema lai särav naeratus paisutab niigi kopsakaid põski ning venitab pea horisontaalsuunas veelgi laiemaks. Tulemuseks on TOP10 vääriline esitus.

9. Silver Meikar
Silveril on originaalis suht tilluke kuppel, kuid oskusliku ja mahuka juuksetuuningu abil on see muudetud üheks Eesti suurimaks. Juuste kasutamise meetod pea suurendamisel on küll vaieldav, kuid kuna European Headoffice of Head and Penis Measurements poolt väljatöötatud standard seda lubab, siis on Silveri koht käesolevas TOPis täiesti õigustatud.

9. Mart Laar
Mardi pea tundub kehaga võrreldes küll pisike, kuid absoluutmõõtekavas on see siiski muljetavaldavalt pirakas. Lai prill töötab kui autotööstusest tuttav spoiler, mis näo visuaalselt  veelgi laiemaks venitab.

8. Ene Ergma
Iidne Vana-Vigala vanasõna pajateb, et “Targal naisel on prillid, doktorikraad ning suur pea” ja tõsi see on. Õpingud Moskvas, professoritool TÜ’s ning ajakirja “Täheke” juhatusliikme koht on pea mõõtmetesse kustumatu jälje jätnud.

6. Tsah-Tsha Tsahkna
Hea toitumine teeb imet ning sellega saab kompenseerida geneetilisi vajakajäämisi. Ning kui see kombineerida veel korraliku juuksetuuninguga (nagu Silvergi), siis ongi tulemuseks suuremast suurem pea. Go, Go, Tsah, Tsah, Tshakna!

5. Marianne Mikko
Sündides oli Marianne pea miniatuurne, kuid järjepidev intellektuaalne töö on seda märgatavalt suurendanud.  Brüsselis töötamise perioodil tabas teda küll tagasilöök, kuid vabal ajal raamatute lugemisega on ta suutnud kahanemist peatada ning olemasolevat vormi säilitada.

4. Sven Mikser
Omaaegne peasuuruse imelaps tuli ja lõi TOPi uksed jalaga lahti, maandudes toona siis 2le kohale. Aeg on edasi läinud, imelaps on veidi tagasi tõmmanud, kuid isegi sellise poolkõva peaga (tema kohta) mahub ta kenasti 4ndaks.

3. Laine Jänes
Laine Jänese pea rabab oma meeletult hea Pea ruumala/Keha ruumala suhtega, mis on Laine puhul massiivne. Tema pea moodustab kolmandiku kehast!

2. Taavi Rõivas
Taavi pea on lausa nii suur, et sellest räägitakse lausa legende. Näiteks juuksuris käies olevat tema pea kallal 3 juuksurit korraga, sest ühe juuksuri puhul kuluks soengu tegemiseks 2 päeva.

1. Igor Gräzin
Taavi Rõivas’e pea  on küll üks Eesti poliitika suurkujusid ja nö. üks kolmest vaalast, millel Eesti poliitika seisab, kuid käesolevas TOPis ruulib hoopis Igor Gräzin. Mees, kes ei pea kasutama juuksetuuningut, et Eesti hiigelpeapoliitikute TOPi jõuda! Veelenamgi, ausa konkurentsi nimel on ta isegi pool pead kiilaks raseerinud, justkui näidates, et kes see tõeline tegija siiski on!

Eesti tegijad on Euroopas suhteliselt heal kohal, kuid absoluutne tipp kuulub siiski Leedu hiigelpeast riigipeale. Palun tutvuge:

Dalia Grybauskaitė

One thought on “TOP 10 suure peaga poliitikut!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *