Ülipõnev virtuaalne make-up’i ja stilisti auhinnamäng!!!

Sa oled osav meikija või endaarust ülikõva stilist? Kas sõbranna arvab, et staarmeikar Kaia Triisa on sinu kõrval kubemekarvadeta poisike ja et Zenja Fokin on tema invaliidist ema? Kui vastus nendele olulistele küsimustele on jah, siis tule osale ja pane ennast proovile mõnurportaal  vello42.com‘i suures ja glamuurses muutumismängus, kus sul avaneb ainulaadne võimalus riietada ja meikida Hollywoodi suurimaid tähti!!! … virtuaalselt

Osalemiseks on sul kaks võimalust:

Stiliseeri kuum seltskonnatäht Lindsay Lohan (Link asub SIIN)

Või tee make-up legendaarsele filmidiivale Julia Roberts (Link asub SIIN)

Kui oled tuunimisega valmis saanud , siis tee tulemusest screenshot ja saada see e-mail’ile vello@vello42.com või postita see “vello nelikendkaks” facebook’i kontonnile.

Meie eksperdid valivad välja parimad tulemused ja me paneme kahele parimale (1 parim meikija ning 1 parim stilist) välja grandioossed auhinnad, millega saab tutvuda allpool:

Parim meikija on võitnud endale peotäie vingeid värvilisi sulgi (rohelised ja kollased) mida saab enda, koera või oma kodu kaunistamiseks edukalt kasutada:

Parim stilist on aga omandanud kõik õigused kaunitele Adidas dressipükstele, millega oleks suvel väga mõnus  mööda erinevaid grill-ja Bacardi Breezer pidusid sahistada:

Konkurss kestab kuni 08.03.2010 või kui ennem konkursi lõppemise tähtaega tõestatakse vello42.com portaali makseraskusi.

Kõik meediaväljaanded, kes soovivad lahedale konkursile kaasa elada ja ka kaasa aidata, võiksid üritust ohtralt reklaamida või siis teise variandina anda meile sularaha ja seksi. See soov kehtib ka väljaspool käesolevat konkurssi.

3 thoughts on “Ülipõnev virtuaalne make-up’i ja stilisti auhinnamäng!!!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *