Unelmate printsessi ennustusvõistlus vol.1

Kuna dokumentaalsaade UP (Unelmate Printsess) kogub järjest enam populaarsust, siis ürtame meiegi sellest osa saada.

Käesolevaga kuulutame välja ennustusvõistluse:

Unelmate Printsess feat. Vello42

Ennustusvõistlus seisneb selles, et pakume 5 võimalust ning teie kirjutate kommentaaridesse, millise valisite. Järgmisel nädalal samal ajal vaatame tulemused üle ning õigesti arvaja saab väga kopsaka auhinna (me veel ei tea, mis see on aga kindlasti teie elu parim boonus). Kui võitjaid on rohkem kui 1, siis ultimaat-võitja leitakse lisavooru abil.

Ennustusvõistlus algab siit. Võimaliku variandid:

1. Selgub, et saatest minemasaadetud Unelmate Printessid pole oma kodudesse laekunud. Asja asub uurima KAPO, Koit Pikaro ning Taavi Rõivas’ele sarnanev noormees. Peale pikki uuringuid selgub tõsiasi, et Roberto on tegelikult tavaline keldripervert ning minemasaadetud Unelmate Printsessid on ladustatud TV3 salajastesse keldriruumidesse. KAPO arreteerib keldriboksis oleva Roberto ning ristküsitleb kohalviibavat Seitsmeste Uudiste tiimi.

2. Polüglott Heili õpib lisaks itaalia keelele kiirelt ära viipekeele, 4 erinevat programmeerimiskeelt, pimedate kirja ning eesti keele.Roberto satub sellest hämmastusse ning kaotab teadvuse. Peale teadvuse tagasitulekut selgub, et äraoldud 3 minuti jooksul on ta rasestanud kõik mängusolnud Unelmate Printsessid ning kogu tema varandus läheb alimentideks.

3. Unelmate Printsess Lilit satub taaskord tantsupõrandale võrgutustantsu tegema. Kahjuks läheb perse hoogsa tantsu käigus resonantsi ning rebeneb küljest ära. Roberto mängib gentlemani ning üritab tantsupõrandal võbelevat perset Unelmate Printsess Liliti külge tagasi monteerida. Ootamatult hammustab perse Robertot käest ning närib selle täitsa küljest ära. Perse ning käsi lähevad klubi taharuumidesse seksima,  Roberto ning Unelmate Printsess Lilit jäävad nõutult tantsupõrandale veritsema.

4. Sama nagu eelmine, kuid veritsevad Roberto ning Unelmate Printsess Lilit löövad lõpuks puuduvale persele ja käele käega ning lähevad ka taharuumi seksima.

5. Ootamatult saabub hubasest Monacost Robertole telegramm, et kojusaadetud Unelmate Printsess Kadi on enda alandamise eest kätte maksnud ning vaskut tissi abiks võttes lömastanud kõik Roberto Rolls-Royce’d. Roberto satub šokiseisundisse ning ei nõustu enne edasimängima kui saatetegijad pole eemaldanud kõikide Unustuste Printsesside tehisrindu.

Ja nüüd ootame teie ennustusi!

PS! Eestlased teavad, kuidas pidutseda. Meeletu-meeletu piirideta glamuuripidu! Ja varsti läheb isegi veel kreisimaks!!!!!!!

up_1
Foto: Delfi naistekas.ee

2 thoughts on “Unelmate printsessi ennustusvõistlus vol.1

  1. Valik on raske, kuid viimane variant jah just see tissilugu tundub esialgu kõige reaalsem ning loogilisem variant olevat. Eks issanda loomaaed on kirju ja kes teab mis Kadi veel teha võib. ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *