Unelmate printsessi ennustusvõistlus vol.2

Kasutaks kõigepealt sellisest sõnaühendit nagu “Bljäd”.  Seda just seepärast, et ennustusvõistluses osales ainult 2 kodanikku ja mõlemad panid ikka suht rämedalt bambuusse kah.

Õnneks pole majanduslangus vello42te veel eriti hullult tabanud ning seega saame välja anda lohutusauhinna, milleks on 200g arbuusi. Võitjaks sai loosi ning fakti, et kodanik on nais-soost, alusel proua Taskumammut. Kui aga kodanik vellosõber on ka proua, siis on ka teile 200g arbuusi saadavalt.

Nüüd aga avame teise vooru. Võimalikud vastusevariandid on:

1. Võttepaika saabub Unelmate Printsess Joanna armukade suudlus-sõber ja kuulus muusik-geenius Koit Toome, kes üritab Robertole lõuksi kütta. Robertole aga meeldib Koidu õrn paitav paremhaak, malbe madal-löök kubemesse ning mahedal toonil esiletoodud sõjahüüd ning ta teeb ettepaneku kiireks romantiliseks suhteks juhuslikult tagaplaanil viibivas mullivannis.

2. Koit nõustub.

3. Korvpalliguru ning Martin Müürsepa endine treener härra Andres Sõber märkab märkab Unelmate Printsess Delisa sihvakat raami ning pakub talle Rakvere “Tarvasesse” tsentri kohta.  Debüütmängus donkab Unelmate Printsess Delisa keskjoonelt üle Ardo Ärmpalu, Babenko, Saksakulmu ning napilt ka üle Rauno Pehka, kuid maandumine ebaõnnestub täielikult – ta lömastab tribüünilviibiva Rakvere Gümnaasiumi 3B klassi ning satub Harku naistevanglasse.

godzilla

Foto: Delfi

4. Rutiinse ülevaatuse ajal kõigus avastab Roberto sõber ning F1 spetsialist Carlo Hugo de Boss, et Unelmate Printsess Heili on oma tisside vahele monteerinud reeglitega vastuolus oleva difuusori ja taha liiga suure väljalaske. Peale 3’e testringi ning väljalaske kalibreerimist eemaldatakse Unelmate Printsess Heili edasisest võistlusest.carlo

Foto: Delfi

5. Unelmate Printsess Joanna loeb internetist vello42 seksikas-tarku mõtteavaldusi ning ta armub momentaalselt ning massiivselt. Peale kuuma ja postitustevaest nädalavahetust avab vello42 uue rubriigi: “Alasti uudised

Ja nüüd ootame teie ennustusi!

7 thoughts on “Unelmate printsessi ennustusvõistlus vol.2

  1. vat sain rsk tüssata nüüd!
    ma mõtlesin et see Barutoga ongi Vello alasti uudised.Iga omuk vaatasin Baruto pilti siit-tiss paljas ja muffigi uudist põle.nagu mujalgi.

  2. aga t2nud arbuusi eest,kuna ma viibin hetkel v2lisl2hetusel, siis pane see arbuus sinna nelja 6lle juurde hoiule:P

  3. Kahjuks jääb minul seekord londi tõttu arbuus saamata.
    Selle ennustuse kohta ütleks aga nii, et viimane variant oleks vaieldamatult kõige teretulnum.
    Ehk siis paneme lukku viienda variandi seekord.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *