Unelmate printsessi ennustusvõistlus vol.3

Nagu te juba märganud olete, siis eelmine nädalavahetus ning ka see nädal on meil olnud kerge postituste-ikaldus. Kindlasti mõtlete, et kas tõesti läks täide eelmise nädala ennustusvõistluse variant nr. 5:

– – – – – – – – – –

5. Unelmate Printsess Joanna loeb internetist vello42 seksikas-tarku mõtteavaldusi ning ta armub momentaalselt ning massiivselt. Peale kuuma ja postitustevaest nädalavahetust avab vello42 uue rubriigi: “Alasti uudised

– – – – – – – – – –

Kui nüüd briljantselt aus olla, siis kahjuks Unelmate Printsess Joanna see küll ei olnud, kuid käesoleval juhul kvantiteeti lööb kvaliteeti ning meil on rõõm teatada, et laupäeva hommikul kell 12.34 oli vello42‘e toimetuse kontoriukse taga 2 emast kassi, poolik keefiripakk ning kast õllet. Kuna mahe tasuta õlu näpus ja 2 kena kiisut põlve pealt nurrumas on suhteliselt joovastas kooslus, siis peale kiiret hullumist saime linti ka “Alasti uudised“ esimese osa, kus räägime keskkonnast.

Seega peame välja kuulutama võitjad, kelleks on:

  • Nähtamatu
  • taskumammut
  • vellosõber

Kõik te olete ära teeninud aplausi ning tasuta kutse vello42 suvepäevadele, mis toimuvad suvel ja mis muidu on tasulised (pilet ~532.34 EEKi). Hurraaaaaa, hurraaaaa, hurrraaaaa!!!!!!


Nüüd aga järgmise nädala ennustusvõistluse variandid:

1. Hommikul ärgates avastavad Unelmate Printsessid, et nende rinnanibud kadunud. Kahtlus langeb Unelmate Printess Joannale. Unelmate Printsess Joanna leitaksegi oma  toast, voodi alt, kriminaalse viisil omastatud nibusid lutsimas. Ta väidab, et ta monteeris need Unelmate Printsesside küljest ära ainult selleks et need puhtaks teha. Unelmate Printsessid usuvad ning tänavad teda südamilikult.

2. Kardisõit hakkas Unelmate Printsess Lilianile niiväga meeldima, et kogu järgneva nädale teeb ta suuga põrisevat häält ja paiskab tagant heitgaase välja. Samuti teeb ta tossudega parketi peale musti kummitriipe. See käib aga Robertole närvidele. Salaja kutsub ta kohale eks-Unelmate Printsessi Ketlini, kes oli kõva samuti kõva ralliproua ning organiseerib neile võidusõidu F1 vormelitega. Peale esimest kurvi rammib eks-Unelmate Printsess Ketlin Unelmate Printsess Liliani vastu betoonpiiret naba kõrguselt pooleks . Siis tuleb Filippe Massa ja teeb sedasama eks-Unelmate Printsess Ketlininga. Siis tuleb Jarno Trulli ja teeb seda Filippe Massaga.

3. Unelmate Printsess “Kui mees seksi ei taha, siis ta petab” Triinule tehakse ettepanek tulla tööle CSI Miamisse detektiiviks – kui kahtlusealune ei taha Unelmate Printsess Triinuga seksida, siis on tal järelikult midagi varjata.

4. Unelmate Printsess Delisa ning Unelmate Printsess Triinu on sunnitud ühes toas magama. Hommikul unehäguste silmadega peab Unelmate Printsess Delisa Unelmate Printsess Triinut salajasel viisil tuppatunginud näriliseks ning lömastab tolle. Lömastab kõigus lömastab Unelmate Printsess Delisa ka Unelmate Printsess Triinu teki all viibiva Roberto, kes viib parasjagu läbi teaduslikku uuringut Unelmate Printsess Triinu suguelundite tõetuvastusfunktsioonidest. Unelmate Printsess Delisa satub taaskord Harku naistevanglasse.

5. Saatejuht Andres Peets, kes on juba mitu saadet vesise suuga pealt vaadanud, kuidas Roberto Unelmate Printsessidega rahmeldab, saab armukadedaks ning lahkub saatest. Kuid ainult selleks, et järgmises saates juba jokkerina tagasi tulla: palun tutvuge, Unelmate Prints(ess) Andres.


Eksklusiivne lisapilt:

Kas tõesti on Unelmate Printsess Kärt salaja tagasi mängu hiilinud?

up1
Foto: Delfi+kerge analüüs

5 thoughts on “Unelmate printsessi ennustusvõistlus vol.3

  1. Jess, hoidsin just ~532.34 EEK kokku!
    ja pakun seekord kolmanda variandi välja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *