Unistuste Printsess II – kes tabati toplessina?


Unistuste Printsess II on saanud suurpärase alguse. Dimitri Janssens (hellitlevalt Diss) on suutnud esialgsest 139 naisdaamist 131 juba totaalse ära kalibreerida ning sertifikaatidega varustatud prouad on rõõmsalt kodus tagasi.
Kuid, kuid, kuid…järgi on jäänud 8 keerukamat isendit, kelle taatlemisega tuleb veel massiivset kebundrit näha.
Diss reisiski nende kaheksaga Vinni Näidissovhoostehnikumi Kilukraapimis-laboratooriumi, kus on plaanis läbi viia rida olulisi teste.

vello42 püstolreporter oli just labori ümber luusimas, kui märkas aknast sissepiiludes, et üks prouadest molutab pikali põrandal, tissid ripakil ning lahendab sudokusid. Diss oli millegipärast rinnahoidjaga peldiku-ukse külge seotud, suu püksitraksidega blokeeritud. Sellisest ülevast robustromantilisest vaatepildist joovastunud reporter hakkas hoogsalt pilte klõpsutama, kuid siis ilmus nurga tagant Delfi juhataja, kes teatas, et tegemist on privaatpeoga ning keelas fotografeerimise…

Kuna aga vaatepilt oli jäädvustamist väärt, siis graveeris vello42 reporter selle alternatiivseid söövitusvahendeid kasutades lumme:

Blin, lummegraveeritud sudoku ja Diss sulandusid mööduva koera pissiga. Seepärast jätsime need välja.


Aga kuna tema joonistusoskus on suht sitt ja väljas sulailm, siis keegi peale tema ei teagi, millise prouaga oli tegemist. Seepärast ongi meil plaanis pisike viktoriin!

Millise topless nais-kodanikuga on tegemist?

On see Maarja, Agnes, Kristel, Natalja, Marina, Maris, Liis või hoopis Julia?

Auhinnaks on väga eksootiline ja kallis välismaa toode, millega saab teha erinevaid asju!!!


8 thoughts on “Unistuste Printsess II – kes tabati toplessina?

  1. Ma ei tea … mulle meenutab see tatist ja traadist tehtud kaltsunukku …. aga tema nime siin nimekirjas ei ole … Tema nimi on Tolu-Lolu..

  2. teie isejoonistatud pildid on tase.
    rohkem, rohkem:D

    aga muidu pakuks marist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *