Vello42’e avalik vabandus MTV Eesti ees!

Saabudes tagasi imekaunilt puhkuselt, tabas meid ootamatult külm dush – Eesti TV kanalite kroonimata kuninganna ning ülikaunitar Karoli Hindriksi ajuvilja MTV Eesti emafirma tühistas tütarettevõtte litsentsi (http://www.e24.ee/?id=231177) ning seetõttu esitas MTV Eesti OÜ ise kohtule pankrotitaotluse.

Kaunis Karoli laostunud meediaimpeeriumi algusaastail. Foto: Ekspress

Kinnitamata andmetel oli üheks peamiseks põhjuseks uue giga-portaali vello42‘e agressiivne esilekerkimine ja  nende üli-professionaalne majandamise -ning reklaamipoliitika, mis lihtsalt väetima konkurendi töötahte robustselt pooleks purustas. Sellises agoonias väänles mainitud telekanal üsna tükk aega, kuid viimaks sai selgeks tõsiasi, et vello42‘ga võistlemiseks ei piisa ainult autode pimpeleerimisest ning Bejoons-tüüpi muusikast. Ja seega valisid nad väärika lahkumise pankrotistumise teel. Respekta!

Seega, palun vastu võtta vello42‘e siirad vabandused, et me nii lahedad ja targad oleme. Konkurentide, isegi väetikeste, hääbumine ja kadumine on alati kurb sündmus ja tuletab meelde, kui kaduv ja ajutine kõik see maailma pask on.

MTV Eesti, sa olid parim! Enne vello42 tulekut tõid meie ellu palju sära ja silikooni, ontlikult paljaid prouasid ning rõvedaid vigur-velgesid.

Aga mis siis ikka. Lõpetame legendaarse VJ Kadri Bussovi unustamatute sõnadega:

2 thoughts on “Vello42’e avalik vabandus MTV Eesti ees!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *