Vello42’e avalik vabandus TopTop’i tegijate ees!

Imeliselt kauni neljapäeva (16.04.2009) pealelõunal tabas Eesti kvaliteetajakirjandust korvamatu kaotus. Nimelt teatatas Trust Media Eesti AS-i juht ning hobisaatejuht Andres Peets, et super-portaal TopTop pannakse kinni.

Kinnitamata andmetel oli üheks peamiseks põhjuseks uue giga-portaali vello42‘e agressiivne esilekerkimine ja  nende üli-professionaalne majandamise -ning reklaamipoliitika, mis lihtsalt väetima konkurendi töötahte robustselt pooleks purustas. Sellises agoonias väänles  TopTop ligikaudu kuu aega, kuid viimaseks piisaks kannatusteahelasse sai vello42‘e jõuline sisenemine Alasti Uudiste turule, mis viimasedki reklaamirahad TopTop‘ist välja luristas (vt. http://www.vello42.com/?p=1533).

Seega, palun vastu võtta vello42‘e siirad vabandused, et me nii lahedad ja targad oleme. Konkurendi kadumine, isegi väetikese, on alati kurb sündmus ja tuletab meelde, kui kaduv ja ajutine kõik see maailma pask on.

Kuid see pole veel lõpp:

Äriliselt vello42‘e jaoks hea uudis, kuid lähemalt asja uurides on tegemist sotsiaal-žurnalistikalise katastroofiga. Paljud üli-professionaalsed ajakirjanikud, bänneri-treialid, alasti diktorid ning tippjuhid jäävad tööta. Kas nende õrn muserdatud loojahing suudab koheneda ülikeerukate majandusliku olukorraga? Arvatavasti ei, ja sel juhul on ainult päevade, kui mitte tundide küsimus, millal kallite disainer-riiete, hallitusjuustupallikeste, hommikuste konjakite ning Mazda 6’tega harjunud kodanikud leiavad endid ühistranspordist, Seppälast ostetud riided üll. Hiljem aga ründavad nad hordidena Delfi ja Postimehe avatud kommentaariume ning YoutTube’i  ning puistavad need üle põhjalike analüüsidega ning tissivideotega.

Et, sellist katastroofi ära hoida on sotsiaalselt kohusetundlik vello42 ulatamas eks-konkurendi töötajatele oma abikätt ning on valmis võtma TopTop’i meeskonda üle oma sõbralikku rüppe.  Eriti just Lilitit ja Triinut, kuna nende professionaalsus ja ellusuhtumine sobib ideaalselt meie väärtustega. Ingrid Tähismaa on samuti oodatud, kuna vello42 vajaks kõikjalejõudvat tippjuhti ja visionääri, kes hoolitseks, et külmikus oleks piisavalt õlunaadi ja peldikus paberit.

146637t11hc0f5
Foto: Internett

Kui asjalood Eesti meediamaastikul samamoodi jätkuvad, siis oleme nõus tööle võtma ka meie suure eeskuju, preili Liis Lassi, kuna tema professionaalsus ja ellusuhtumine sobib ka ideaalselt meie väärtustega.

lass
Foto: www.elu24.ee

4 thoughts on “Vello42’e avalik vabandus TopTop’i tegijate ees!

  1. Mul 6 aastane tütar ei jäänud kusjuures esilehel Tähismaa pilti vaadates uskuma et inimene saab sellise näoga olla-köhis tükk aega naerda ja ei jäänudki lõpuks uskuma…

  2. Mulle tundub, et see siin on äge portaal:) Kes selle toimetaja küll on, pole veel jõudnud uurida. Äge igatahes.Jõudu edaspidiseks!

  3. ah see andres peets on lihtsalt edev kloun kes tahtis noorte naiste vahel nähtav olla. täna on ta paljudele võlgu, kuskil peidus ja tuntud kui ebausaldusväärne jobu…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *