vello42’e järjekordne avalik vabandus

Imeliselt kauni esmaspäeva (20.04.2009) pealelõunal tabas Eesti kvaliteetajakirjandust korvamatu kaotus. Nimelt teatatas Jüri Vilmsi sihtasutuse juhatuse liige ja superkombinaator härra Elmar Sepp, et sihtasutus otsustas täna peatada ajalehe „Vesti Dnja” väljaandmise.

Kinnitamata andmetel oli jällegi üheks peamiseks põhjuseks uue giga-portaali vello42‘e agressiivne esilekerkimine ja  nende üli-professionaalne majandamise -ning reklaamipoliitika, mis jällekord lihtsalt väetima konkurendi töötahte robustselt pooleks purustas. Sellises agoonias väänles  “Vesti Dnja” ligikaudu päris tükk aega ning isegi supermees härra Elmar Sepp‘a majandusalused giga-kogemused ei suutnud ajalehte päästa.

Seega, taaskord palun vastu võtta vello42‘e siirad vabandused, et me nii lahedad ja targad oleme. Konkurendi kadumine, isegi väetikese, on alati kurb sündmus ja tuletab meelde, kui kaduv ja ajutine kõik see maailma pask on.

Kuid see pole veel lõpp:

Nagu jube eelmise vabanduse ajal märkisime, siis on sotsiaalselt kohusetundlik vello42 ulatamas eks-konkurendi töötajatele oma abikätt ning on valmis võtma „Vesti Dnja”‘i meeskonda üle oma sõbralikku rüppe.  Kuna aga offic hakkab vaikselt täis saama, siis eriti palju inimesi me päästa ei saa. Peale pikka kaalumist langes valik Juliale ning Vampsile, kelle väärtused paistavad ideaalselt meie omadega sobivat:

Foto: vesti Dnja
Foto: vesti Dnja
Foto: Vesti Dnja
Foto: Vesti Dnja

Pikemalt töötajatest: http://www.vesti.ee/kontakt/

2 thoughts on “vello42’e järjekordne avalik vabandus

  1. Kurat! Lõpetage see Eesti ajakirjanduse hävitamine juba ära ükskord! Praegu on kõigil raske aga teie saadate siin ühe meediaväljaande teise järel hingusele.

  2. mis siis järgmisena….kas Õhtuleht või Laekvere Valla Sõnumid?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *