BlogFest – kohustuslik postitus

Foto: Internet
Foto: Internet

BlogFest, BlogFest BlogFest…milline kaunilt arukas kõla on sellel sõnal! Kui lisame veel 2009 ongi võlusõna valmis ning hiire-klik-klik-klik-väravad pärani.

Justkui kuum jutt käis kehast läbi, kui suvel ilmus reklaam, et lõpuks ometigi korraldub ka Eestis selline vahva üritus. Kuna tolle momendi ajakava alusel pidin ma Paldiskis talvepuude varumisega tegelema, siis jäi ka odav eelpilet lunastamata…

Kuid, kuid, kuid…vahetult enne BlogFesti teatas ema, et peale pikka võitlus Eesti Energiaga otsustasid nad siiski meie korteri liita oma keskküttevõrgustikuga ning seega tekkis Microsoft Outlooki 8nda septembri kohta hämmastavalt kaunis auk…

Öö enne BlogFesti ei suutnud ma magada, olin ärevil. Ema pakkus küll sooja piima meega, kanalihaga puljongit ning tseesari salatit, kuid und siiski ei tulnud. Võtsin kätte ja lugesin Elioni püsiühendusega ühendatud Ordi-tüüpi kompuutermasinast algusest lõpuni läbi kõik Eesti internetiturundusega seotud internetileheküljed (täpsemalt 1221) ja valmistasin ette küsimused. Panin hommikuks valmis Montonist ostetud viigipüksid ja logoga vesti – Montoni netiprofid ju ka seal. Uued puhtad trussikud, sokid, viigisärk. Kuna Skype‘i logo polnud kuskilt võtta, siis printsin selle välja ja kleepisin särgikäisele. Natuke prosta jäi aga Estonian Airi soe pleed varjas selle sakilised ääred kenasti ära…

Selline kehaline tegevus väsitas mind väga ning õnneks vajusin rõdul puhtaid trussikuid jalga pannes magusa une rüppe.

Tõusev päike paitas silmi justkui teatades, et suur päev on alanud. Tõmbasin trussikud lõpuni jalga ning astusin tuppa. Piidlesin end peeglist – mehine keha, puhas aluspesu, sokid. Mida veel võiks tahta? Teie kindlasti ei oska pakkuda, kuid mul oli vastus olemas – lisasin ka viikarid, särgi, vesti, pleedi ning kingad.

Ja siis järgnes kõige olulisem. Iga internetiguru lahutamatu kaasavara – mobiilne kompuuter-masin. Avasingi riidekapi mobiilsete kompuuter-masinate sektsiooni ning vaatasin heldinult selle sisu. Kuna ma polnud kindel, milline on BlogFesti keskmine statistiliselt keskhälvestamata osavõtja, siis varustasin end igaks elujuhtumiks. Diplomaatkohvrisse läksid äriklassi Lenovo ning multimeediakapatsiteediga Acer, taskusse libises iPhone 3G, sokisäärde lutsuna sile Asus‘e pihuarvuti, jopetaskusse installeerisin moodsa gräffit-kunstiga kaetud Fujitsu netbooki. Igaks juhuks kaasa ka Samsungi LCD ning Epsoni maatriksprinter. Ning Microsoft Project‘i installeeriv CD. Vestireväärile kinnistasin veel pisike kondensaatori…nö. väikese kiiksu mõttes.

Veelkord tagasivaat peeglisse…

Pole paha! Tehnoloogiamees missugune!

Ema kinnitas mu sõnu ning pistis taskusse ajalehepaberisse mässitud Nokia 5110. Just nii igaks juhuks, et kui muu tehnoloogia äpardub, siis saaks EMT võrgus SMS‘i saata, mille ta saab siis manuaalselt Twitterisse sisestada.

Kahjuks aga ründas Reval Hotel Olympia juures teed ületades mind väga kenade tissidega varustatud välismaa naine. Seetõttu jäigi BlogFest 2009 külastamata.

Kohtumiseni BlogFest 2010!!!

15 thoughts on “BlogFest – kohustuslik postitus

  1. Miks see BlogFest nüüd hambusse jäi? Need mõtetud naljad internetiturundajate üle ära ei tüüta juba?

  2. Ma ei tea Blogfestist essugi, nii et väga lõbus lugemine oli. :D Päris jube, kui peaks oma blogis ka kõikide asjade nimed ette lugema… Ma ei tea isegi, mis sorti telefon mul on. :D Kõigest 8 aastat teine kaasas ka, kes see jõuab meelde jätta…

  3. MA käisin BlogFestil, aga väga lõbus lugemine sellegipoolest või seda enam! Vello, kahju, et sa kohale ei jõudnud! :)

  4. Mhhh..öö otsa uni ei tulnud, kui arvasin, et olen Vellole kallis ja et valvab mu järele..aga paistab et neid kalleid on veel.
    Jälle ei vedanud.

  5. Nii aga kui asi läks huvitavaks siis blogi vaikis. Mis sai ründavast kenade tissidega naisest ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *