Mõnuri-rikas nädal!

NB! Seekordne postitus on emotsionaalne, sisaldab pahasid sõnu, omab negatiivset alatooni… ja on emotsionaalne. Ehk siis – aeg on küps järjekordseks “kõik on perses” postituseks!

Ühesõnaga, viimane nädal on olnud suht perses. Suurem osa asju, millel on võimalik perse minna on seda ka teinud. Veelenam, ka asjad millel polnud võimalik perse minne, on seda väga edukalt ning elegantselt teinud.

1. Kõik algas neljapäeval, mil dushiruumi kraanikauss ummistus. Seda vakuumse peldikupumbaga tööle ennistades, selgus huvitav tõsiasi, et kui pumpamist piisavalt aktiivselt teha, siis teleporteerub peldiku sisu dushi äravoolutorru ning purskub seal kauni helepruuni fontäänina meie dimensiooni tagasi.

2. Reedel selgus populaarses baaris lõõgastudes, et 10nes õlu oli mürgitatud ning enda päästimiseks paigutasin mürgitatud õlu, koos küüslauguleivakestega, lauale tagasi.

3. Laupäeval jalgrattaga lumerallit tehas õnnestus uus kallis ratas mahukalt unnarisse lasta. Ratas muidugi solvus ning kättemaksuks põkkus minu ribidega. Aevastamisallergia koostöös rikkis ribiga on seni üks suurimaid väljakutseid mu elus.

4. Pühapäeval meeleolukat paintballi mängides õnnestus jäisel betoonil libastuda ning valulikult persestuda. Haigele ribile muidugi selline fookuse nihkumine ei meeldinud, seega arvas too paremaks uuesti rikneda. Sain aru, et suurimaks väljakutseks mu elus on tegelikult on aevastamisallergia koostöös rikkis ribi ja haige perse-ning-alaseljaga.

5. Pühapäeval peale paintballi oli mingi välismaa töll soojas garaazhis oma auto minu koha peale parkinud. Ust võtmega kraapides libastus käsi ning tulemuseks oli katkine küün.

6. Esmaspäeval läks laualamp pauguga katki. Igaks juhuks ei üritanud seda vahetada.

7. Teisipäeval oli tähtis ärimiiting uues super-hüper klaasmajas.  Kahjuks prouad sekretärid ei maininud, et kogu maja on turvatud elektrooniliste sitajunnidega. Pool tähtsat ärimiitingut veetsin seega turvaliselt kahe kuulikindla ukse vahel, neid vaheldumisi prõmmides.

8. Peale ärimiitingut autogo koju sõites peenestus selle mingi ülioluline osa. Õhtu jätkus autotõukamisega.

9. Kolmapäev. Pidin tulema trolliga tööle…

10. Meeltesegaduses ostsin täna Viking  Loto pileti. Loodetavasti ei pea pärast peale maksma...


5 thoughts on “Mõnuri-rikas nädal!

  1. :D

    Ei tahaks teise inimese õnnetuste üle naerda, aga ei saa pidama (A)

    Lohutuseks võin öelda, et ühele inimesele tundub elu peale selle teksti lugemist kohe palju ilusam ;)
    Ja üleüldse..nüüd saab ju kõik vaid paremaks minna :)

  2. oleneb nädalast…mõnikord on ka kolmapäevast neljapäevani või ka kolmapäeva hommikust kolmapäeva kolmanda pooleni…
    ühesõnaga, oleneb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *