Vello, Facebook, Sünnipäev ning Respekt

Vello42 on olnud võidelnud Eesti verisel blogiturul juba imetlusväärsed 1.2 aastat. Maakera 11 000 eksisteerimis-aasta kõrval tundub see olevat väga lühikene aeg, kuid ise selle actioni sees olles pean mainima, et see aeg tundub märksa pikem, umbkaudu 1.5aastat.

yo...piduuuu...piduuuuu!

Sellesse perioodi on jäänud strateegilise planeerimise workshopid, magamata ööd äriplaanide koostamisel, agressiivne laienemispoliitika, lahingud informatsiooni pärast, väetimate konkurentide pankrotistumised, tänavakaklused teiste kadedate staar-blogijatega ning raisatud tunnid suguhaiguste dispanseri haisvas koridoris, kuna need jobud kolmikõed valetasid meile kõigile…Kuid samasse perioodi jäävad uskumatult südamlikud kommentaarid, kohtumised kuulsustega, intensiivne e-marketingu, SEO ning morse populariseerimine ning kindlasti ka loomaaia VIP-piletid Mati Kaalult. Samuti ka need eelpoolmainitud fännitarid, enne kui neil kuppel segi keeras.

Selle lühikese eetrisoldud ajaga on vello42 täitnud kõik oma ärilised eesmärgid:

– Saada kõige külastatavaimaks Vello42.com’iks maailmas

– Saada tasuta nodi

– Saada tasuta intiimteenuseid

Kuna me oleme siiski innovatiivne ning majandus-romantikaalse kalduvusega noor kollektiiv, siis võtsimegi aasta alguses omale uued eesmärgid:

– Saada rohkem tasuta nodi

– Saada mitmekesiseimaid ning kvaliteetsemaid intiimteenuseid, kuid tasuta

– Saada Facebooki ässaks

Kui me oma uue strateegiaga vello42 aastapäevale pühendatud konverentsil välja tulime, siis tabasid meid teravad kriitikanooled. Turundus – ning PR spetsialisid ennustasid meile peatset kõrbemist, kõrgelt langemist, musta taevast, sitaga reostunud tõehetke-saapa saabumist näopiirkonda ning ka soovitusi isesüttimiseks. Gurude nägemuse kohaselt ei olnud Vellol võimalustki saabuda Facebooki kõrgseltskonda, veelenam mustmiljonid andunud lugejad Eestist, Indiast, Brasiiliast ning Poolast loobuks kiirelt vello42‘e lugemisest…

Kuid, kuid, kuid…See, mis Vello Facebook launchiga kaasnes tuli üllatusena ka meile…

Kohe peale uudise avaldamist ummistus Facebook sõbrakutsetest. Acceptimise ja Likemise kiireks läbiviimiseks pidime palkama abijõudu Pärnu Rääma Põhikoolist ning EBS’ist. Vastupidiselt ennustustele rebisid hoopiski netikuulsused omavahel, et kelle Vello esimesena sõbraks paneb. Esimese tunni jooksul lisandus 35534 sõpra. Olime pidevas faksi-ühenduses Facebooki peakorteriga, kus meile pidevalt servereid ning operatiivmälu juurde programmeeriti…

Veel suurem üllatus tabas meid 1sel mail, Vello sünnipäeval. Vastupidiselt kõigile ennustustele tabas meid õnnitlustelaviin. Ja mitte mingite suvaliste trosside oma, vaid ikka intelligentsete, esteetiliselt nauditavate ning eliitkategooriasse kuuluvate inimeste oma…

Näiteks
Tähestiku järjekorras

Aapo Ilves: ma söön oma müsli ära, kui üks neist pole naine, või kuidas see värk oligi. palju õnne, jaa!
Aili Vint: Värsket õnne ja head tuju Sulle, Vello!
Andra Veidemann: Palju õnne!
Anna-Maria Galoja:
Õnn ja rõõm sind elus saatku,
kaugel olgu kurvastus.
Päike sinu peale paistku,
südant täitku armastus!

Argo Ader: Õnnitlused:-)
Christina Alev: Palju õnne sünnipäevaks :)
Marek Kalmus: ÕNNE!
Maryn E. Coote: Palju Õnne!!!
Teet Kalmus: Palju õnne!

Ja mis kõige rõõmustavam, Rauno Pehka acceptis meie friend requesti!!!

Kokkuvõtlikult peab tõdema oleme saavutanud just sellise tohutu populaarsuse ning respektinduse nagu plaanisime. Oleme komeedina tõusnud blog.tr.ee‘s nahistavast tava-blogijast Eesti seltskonna-eliiti. Soovin meile palju jõudu ning jaksu edasiseks!

NB! Sünnipäeva-õnnitlejad (v.a ülaltoodud), kahjuks pole me kõiki teie kingitusi kätte saanud. Palun kontrollige aadressi õigsust, vajaduse saatke uuesti!

3 thoughts on “Vello, Facebook, Sünnipäev ning Respekt

  1. Siin oleks vist õige kohta mainida, et ma olen ammu oodanud, millal tulevad feissbuuki Vello käsutuses olevate kõrgtehnoloogiliste aparatuuridega koostatud testid.

  2. The earliest dated Solar System material is dated to 4.5672 ± 0.0006 billion years ago, and by 4.54 billion years ago (within an uncertainty of 1%) the Earth and the other planets in the Solar System had formed out of the solar nebula—a disk-shaped mass of dust and gas left over from the formation of the Sun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *