Dokumentaalsari Unistuste Printsess II

NB. Kuna kohe peale käesoleva artikli avaldamist saabus meile Delfi peakorterist sõbralik meeldetuletus, siis on kõik kaunid päevapildid eemaldatud.

NB, vol2. Kui märkate meie lehel delfist, postimehest, slolehest, teie privaatsest pildialbumist jne. varastatud infot, siis palun andke sellest kohe meile teada. Sellisele häbitule kelmusele tuleb lõpp teha!!!

– – – – – – – – – – – – – – –

Tere,

Keskkonnas Vello42 on hulgaliselt Delfi fotosid, mille kasutamise osas
teil puuduvad kokkulepped. Vastavalt Delfi hinnakirjale võib Delfi
fotosid veebis mõndel juhtudel kasutada, ent teil hetkel selliseid
kokkulepped puuduvad.

Seniks, palun eemaldage kõik pilt.delfi.ee keskkonnast omavoliliselt
võetud fotod.

Ka Delfiga ühe gruppi kuuluva meelelahtusportaali Weekend.ee fotosid ei
või kasutada ilma loata. Weekend. ee fotode kasutamiseks tuleks
kirjutada Maris Tislerile. Aadress: tisler@weekend.ee)

Tervitades,
Ester Vaitmaa

– – – – – – – – – – – – – – –

Taaskord on Eesti televaatajad otsekui naelutatud televiisorkastide ette, sest avapaugu on saanud Eesti uuriva ajakirjanduse lipulaeva järjekordne hooaeg – Unistuste Printsess II, koodnimega Tahke Suslik. Ka seekordse saatesarja pealik on karismaatiline Andres Peets, kes jätkab eelmisest aastast tuntud “Eesti Prouade Kalibreerimise ja Sertifitseerimise” teemat.

Kuna eelmisest hooajast tuntud staar-kalibraator Roberto De Silvestri sai ametikõrgendust ning tegeleb nüüd sisalike, madude ning muude kõigusoojaste sertifitseerimisega, siis pidi Andres Peets oma dokumentaalsarja otsima uue peaosalise. Selleks sai lihtne Rapla maaspoiss Dimitri Janssens (hellitlevalt Dimi või ka Diss), kelle ametiks on siis proua-kodanike kalibreerimine, kvaliteedi-taseme määramine ning sertifitseerimine. Sarnaselt Robertole, kasutab ka Diss erinevad meetodeid, alustades distantsvaatlusest ning shampusega masseerimisest, robustse kardisõidu ning füüsilise süva-näppimiseni välja.

Diss oma ema Rapla korteris. Kohe-kohe saab frikadillisuppi!

Seekordses saatesarjas saadetakse Diss taatlema gruppi juunior-prouasid. See ei saa olema kerge, sest nende hulka kuuluvad mitmed Eesti keerulisemad naisterahvad.

Nendest värvikamad on (kõik fotod: http://publik.delfi.ee/news/printsess/):

Hea elu Marina on veendunud, et tema jaoks on õige mees selline, kes tahab ja saab täita tema soove. Kas tema parameetrid ja funktsionaalsus  tõesti toetavad seda arvamust? Diss peab leidma vastuse…

Maarja. Lapsepõv möödus vaeselt. Vahel polnud midagi selga või isegi hamba alla panna.

Seksi-Maris. Legendaarne nümfomaan, kelle seksisõltuvusest vabanemise eksperiment lõppes halvasti – silmad läksid taltsutamatu sugutungi tagajärjel pöördumatult punni.

Tundmatut liiki näriline. Too luuris filmivõtete käigus aiaääres ning liitus salaja prouadegrupiga. Reageerib nimele Sühkel

Hoia ennast Unistuste Printsessi arengutega kursis läbi vello42e eksklusiivreportaazhide!!!

9 thoughts on “Dokumentaalsari Unistuste Printsess II

  1. Nu a pilt minu kus? Dima pilt bõstro na sait tagasi, Vello! Davai, davai!

  2. Krt kui Delfi ja Vello sõdima hakkavad siis ega Delfil pikka pidu ei tule

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *