Gala – Let a boy cry

Let a boy cry” on Gala teine singel ja minuarust väheke alahinnatud ning jäänud samas tema esimene singli  “Freed from desire” (1996’ndast aastast pärit plahvatuslik pommhitt, mis müüs üle maailma kokku 6 miljonit koopiat) varju. Kolmas singel oli “Come in to my life“.

Kindlasti on teil kõigil kusagil kapinurgas Gala plaate või kasette. Kui sul neid ei ole, siis järelikult olid sa 1990’ndatel luuser ja nohik. Võimalik, et isegi veel midagi hullemat.

Nüüd aga on igatahes kättejõudnud aeg tema plaadid uuesti välja otsida (või vanakraamiturult osta), muusikakeskus käima panna, topelt kõlarid lisada, külla kutsuda mõned toonased silmarõõmud, meestel sheitel või naistel triibud pähe lükata – ning muuta oma korter 1990’ndate stiilis ööklubiks.

Kui aga nüüd Galast rääkida, siis tema õige nimi on Gala Rizzato (itaallane) ja artistina on ta eelkõige meelde jäänud kui minimalistliku ja puhta look‘i viljeleja. Samuti oma sügava, lausa kummitama jääva hääletämbri poolest. Tümakas on ka seff muidugi.

Tema laulutekstid kõnelevad: lapsepõlve kogemustest, üleskasvamisest, soo-rollides ning inimõigustest ja muust sellisest jamast.  Neid ei maksa eriti kuulata… ega toona ma ka neid eriti ei kuulanud.

Ta on koos esinenud selliste esimese järgu superstaaridega nagu Michael Jackson’i õde ja U2. Gala ise on soovi avaldanud esineda koos selliste staaridega nagu Kaire Vilgats ning Mait Maltis.

Eks näe, mis tulevik toob, kuid intenetileheküljel www.petitionspot.com, on igatahes tema fännid alustanud allkirjade kogumist, et tuua Gala jälle lavalaudadele tagasi. Nii, et… anna sinagi oma hääl.

3 thoughts on “Gala – Let a boy cry

  1. No problemo, DJ Vistrik isiklikult on kogu järgneva dekaadi puldis ning mängib kõike seda, mida kunagi mängiti.

    Vahele sekka siiski ka uuemat kluubiklassikat ning muud head ja paremat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *