Keskmik, on aeg minna ja näidata, mida sa suudad!

No kulles mis sa passid?

Davai aja nüüd kiirelt oma urvik diivanilt püsti ja mine võta see tsikk sealt baarileti äärest tantsima, keda sa oled kogu õhtu tsekkinud. See on sinu õhtu, saa oled alfa, do it, do it. Lugu on ka hetkel sobiv – suviselt romantiline, kergelt party. Naistel läheb raudselt siuke positiivne ja naiivne jama peale.

Võta üks endale sobib kokteil ja siis võta lisaks üks Tom Collins ka veel näppu, lähene tsikile ja ütle siis, et “Ciao, näe mul on siin üks Tom üle ja ma pole tegelt mingi meestemees, seega äkki oled nii kena ja aitad selle ära rüübata”. Kui juba jutu peale saad, siis aja ise ka sellist positiivset ja naiivset jama talle – ütle näiteks, et oled ametialaselt loodusega seotud (maheküülikute tootmisega näiteks) ja tööväliselt oled Max Factori müügiagent ning su lemmiksaade on Laululahing, sa hoidsid Tõrva Tütarlaste Koorile pöialt ning Leinatamm on su isa.

Tsikk läheb seda kuuldes kohe paugust pöördesse ja tahab ise sind tantsima vedada, et siuke edukas kutt ära võrgutada.  Sina siis puikle aga kergelt vastu ja samal ajal katsu ennast tuharatest. Kui ta küsib, et miks sa ennast tuharatest katsud, siis vasta, et eilsest trennist on lihased veel valusad. Tsikk küsib, et “Vauu, kas sa oled mingi sportlane ka veel?”. Sina viska hooletult selline repliik, et “Kas ma just sportlane olen aga olümpiavõitja küll, Sidney 2000… Erki Nool, äkki oled kuulnud?”. Tema vastab endamisi mõeldes, “Vau, jackpot”.

Niimoodi vesteledes on tantsulugu aga märkamatult otsa saanud ning saate otse hotelli või motelli või autosse või WC’sse minna.

Nii et pidage meeles, oluline on daamidele õige muusikaloo ajal läheneda.

Sama oluline nagu on muusikalugu, on ka hügieen oluline. Siinkohal panen kõikidele meestele väga südamele, et hoolitsege oma hügieeni  eest. See on daamide suhtes viisakas ning näitab, et te olete siiski härrasmees… olgu nende muude asjadega nagu on.

4 thoughts on “Keskmik, on aeg minna ja näidata, mida sa suudad!

  1. Video on päris kena. Neiud on just minu maitse järgi :P

    aga kas sa karanteerid, et niimoodi ma saan omale klubist ihaldusväärse naise?

  2. Aga selline muusika vaevalt kedagi võlub..
    Parem see “Shut up and sleep with me” või teised siinsed laulud.

  3. Nähtamatu, eks muusika ongi valitud vastavalt selle daami isiksusetüübile, kellega härra läheb suhtlust sooritama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *