Las ma lakun sind ülalt alla

Ajee, hellõu, vasaap  ja tsekit. Siinkohal toome teieni 90ndate ühe kõige tõupuhtama ja sensuaalsema R&B stiilis slow jam muusikapala. Eelkõige on see muusikapala mõeldud meie portaali naislugejatele, et nad saaks seda kuulates end praegu õigesse konditsiooni viia ja siis töölt kojuminnes nõuda oma mehelt, poiss-sõbralt või mingilt muult mehelt füüsilis-romantilist teenindamist.

Näiteks, kui mina seda lugu kuulan, siis tahaks alati kohe endalt riided kiskuda ja mõnele naisele strippi teha – sellist romantilist ja väheke pahelises stiilis, kus on palju tundeid ning kaasatakse suurel hulgal käeraudu. Õige atmosfääri loomiseks võiks olla ka paar liitrit vana mootoriõli  (kehale määrimiseks, et tekitada paha poisi imidž) ja ilma perseta teksapüksid (kiir-romantikavahend nr. 1 maailmas). Lisaks loomulikult veel kohustuslikud elemendid: juustukangid, viinamarjad, kulleriga lilled ja vein.

Aga ok siis praegu… lähengi praegu ja lõikan oma töötunkedel taguotsa maha, lahjendan õunasamaka enamvähem joodavaks, eemaldan autol õlikorgi,  panen rosinad likku, viilutan relakaga kilo Atleeti, peenrapealt kahman kamaluga karikakraid ja rodobetooniaid ning suundun külapeale stripihuvilisi naisi otsima.

16 thoughts on “Las ma lakun sind ülalt alla

 1. Mul tekkis paar küsimust… kui sa riided juba ära kisud, kuidas sa siis strippi teed? Või kisud enne riided seljast, et naiskodanikule näidata, et on ikka mõtet järgneva stripi vastu huvi tunda? :P

  Ja mida see kuller seal teeb? Või lubatakse tal lahkuda?

 2. Oh teid naisi küll,nii nunnult ähmi täis kohe ja nii palju küsimusi… on teile ikka ennem keegi strippand?

  Kui riided maas, siis tuleb täis-stripp ehk ehk enda avamine. See tähendab, et venitan kõik oma keha-avavused laiali, et juba tava-stripist põnevil ja ülesköetud naine näeks veel extra boonusena keha sisse ka piiluda ja seeläbi topelt erutuda.

  Kuller (naiskuller)toob vahetult enne stripi algust lilled kohale ning peidab ennast seejärel kappi ära ning jälgib sealt salaja kogu etendust. See on talle tasuline ning tema käest võetav tasu katab minu kulutused veini, lillede, mootoriõli ja lõigutud teksade eest.

  Stripi lõppedes väljub ta kapist ning tänab mõnusa etenduse ja talle kingitud kenade lillede eest. Järgmine kord on tema juba see, kellele strippi tehakse ning siis tuleb uus kuller, kes läheb kappi shõud jälgima. Ring saab niimoodi täis ja pöörleb igavesti.

 3. Tegelt tahaks veel küsida, kas musalugu mudu meeldis?

  See oleks mulle väga oluline, kui kellegile meeldis :)

 4. Ma spetsiaalselt siis kuulasin, kui nii kenasti palutakse arvamusi ;)

  Seks lugu on.

 5. Strippi tehakse seega ainult kulleritele, tundus pika ja põhjaliku vastuse uurimisel. :) Milline diskrimineerimine. :D

 6. Õõvastav on hea. Sellest on ainult üks samm edasi ” Oo tere, olen täna üksi kodus”.

 7. Nojah, peale selle laululoo nägemist ei julgekski üksi kodus olla….

 8. Aga ok siis praegu… lähengi …

  misse??? Tarmo oled vä? :0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *