Turundusnipp: Arnold Oksmaa legendaarse Gossip.ee reklaami remake.

Olles juba aastaid vägagi arvestatav turundusguru, e-marketingi spetsialist, hinnatud äristrateeg ning uskumatult loov graafiline disainer, tuli jätkusuutlik ning  heatahtlik Vello42 briljantsele mõttele hakata oma mitte nii kogenenud publikumile jagama tasuta turundusnõuandeid, mis lubaksid neil majandussurutusi olukorras siiski sitaks klotsi sisse kanda.

Tänaseks teemaks valisime Gossip.ee telereklaami, kus esineb Arnold Oksmaa

Foto: Õhtuleht
Foto: Õhtuleht

See sai valitud kuna viimasel ajal on paljud Vello42 väiksemad konkurendid suure pauguga kinni pandud, kuid me ei soovi, et nendega sama juhtub. Just seepärast aitamegi tuunimis-nõuannetega, kuidas teha telereklaamist uskumatult lahe show, mis jätab templi mällu igaveseks.

Originaal: Arnold Oksmaa Gossip.ee’st

Oli ju päris hea? Oli küll, Arnold Oksmaa omas mahlas mõjub alati originaalselt ning lausa kutsub uudisteportaale lugema.
Kuid kas saaks veelgi paremini? Muidugi, see on väga lihtne – veidi rohkem romantikat, mahedamad värvid ja nägusam näitleja.

Siin see on Vello42 remake:

On ju parem?

Muidugi on! Tänan sind, Vello42, tasuta, kuid hea nõuande eest!!!


11 thoughts on “Turundusnipp: Arnold Oksmaa legendaarse Gossip.ee reklaami remake.

  1. Pingback: digg.ee
  2. See on kõige kõige rõvedam asi, mis siin portaalis üldse on. Vello, ma olen sinus pettunud. Eelnevalt kergelt meeleerootilistelt lugudelt sellise pornoni… seda ma ei oodanud sinust, Vello!!!

  3. irw … isegi munad tagantvaates on peal.

    mulle järjekordselt tundub, et ma olen seda pepsu varem märganud …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *