Reklaam

Nagu me internetiturunduse gurude käest kuulsime: “Mis oleks giga-hüper-portaal ilma reklaamideta? Üldiselt suht mõttetu pask…”veltsi_lehvitab

Kuna väga paljud suured, väga suured, hiiglaslikud ning ka tillukused ning veeltillukesemad firmad, kompaniid, korporatsioonid ning finantsasutused on hakanud vello42‘le liiga tihti kirjutama ning meie innovatiivse reklaamipoliitika kohta igast lollakaid küsimusi esitama, siis käesolevaga selgitame kõigile asjast huvitatud 1. leveli turundusgurudele asja poindi populaarteaduslikul ning ka neile arusaadaval viisil lahti (sellest kuidas meist paugust 6nda leveli turundusgurud said, sellest juba varsti Sisuka stoori rubriigis).

(nunnu energiline meeshääl algab)

Kuna Eestis, Lätis, Hiinas, Kilimandžaaros ja mujalgi Euroopas aset leidmas väga kole, paha ning nõmekas majanduslangus, siis iga poe, kaubamaja, butiigi ning õlleka omanik peab endalt küsima, et mida peenet paska pean ma genereerima, et ma korteri-, auto -ning mõnekuulsajakallirestoranilõunasöögi liisingut jõuaks edasi maksta. Üks vaieldamatult geniaalseim finantshööritus oleks kindlasti kokkuhoid reklaaminduse pealt. Kuid kas see on hea idee? Vist mitte…sest ilma reklaamita ei tule ka klient…kui mitte just…Mis on siis õige vastus?

Vastus on Jah, kui te asute kasutama vello42‘e turundusgurude väljatöötatud ning igast patentidega patenteeritud originaalekstreemalset megasäästureklaamipaketti koondnimega Konserv ja tellis™®

Tegemist on giga-innovaatilise lähenemisega, kus garanteeritult ülilaiale auditooriumile* pakutud reklaami eest saab tasuda natuuras.

Maksevahendina on kasutatavad Toiduained (leib, sai, moos, vorst, poolfabrikaadid, kalapulgad, konservid), Joogiained (alkohol, Kellukese limonaad, Tarhunn, Buratiino limonaad), Mittetoitvad ained (tellised, kipsplaat, parkett, servatud lauad,  hügieenisidemed, huulepulgad, odekolonnid, paberossi, jalgrattad). Samuti on täiesti normaalne pakkuda Teenuseid (3h tundi pubis, paintball, massash, autoremont, günekoloogia jne.).

Ühesõnaga, teie poolt Nodi, meie poolt reklaam ülilaiale auditooriumile*

Kui ei leidnud omale endale sobivat Nodi, siis võta julgelt ühendust vello@vello42.com. Teeme väikse konsulli ja leiame kõiki pooli rahuldava lahenduse. Meie reklaamipindade ning reklaamivõimaluste kirjelduse leiab siit: http://www.vello42.com/?page_id=8

(nunnu energiline meeshääl lõpetab, köhib 2 korda ning läheb peldikusse, kust on kuulda kõlavat peeretust ja ohtrat lörinat.  Siis tulevad Star-Treki kosmosehääled, mis aeglaselt sumbuvad… )

Garanteeritult ülilai auditoorium*
Vähemalt 2 unikaalset külastust päevas
Vähemalt 100 klikki päevas (ei viitsi rohkem ise klikkida)
Olenevalt sihtgrupist kleebime plankudele ning bussiootepaviljonidele ka
Olenevalt sihtgrupist graveerime kiilkirjas telliskiviseintele ning kratsime avalikesse käimlatesse.

—————————————————-

Koostöös Peep Vainu salajase õpilasega töötasime välja paidliku näidishinnakirja (muuseas konsulteerisime ka samalaadse megaportaali toptop.ee hinnakirjaga: http://www.toptop.ee/advertising).

Hinnakiri:

– Mingi suvaline bännerilatakas kuskil nurgas: 3000 EEK+KM 34%

– Sellest veidi pisem bännerilatakas teises nurgas: 2000 EEK+KM 36%

– Vidjo, kus Vello vehib teie toote/baari või muu viguriga ja siis ütleb seksikalt “vello soovitab!”: 10 tonni+toode ise+KM 12%

– Provotseeriv lugu, kus Vello kiidab teie toodet/baari ja samas teeb konkurendi oma maha: ~5000 EEKi+KM 26%

PS. Juhul kui P.Vainu salajase õpilase hinnakiri ei sobi, siis kasti õlli eest krutime rämedalt seksika ja alternatiivselt laheda plönni ka kokku. Samuti võib pakkuda erinevaid konserve (turisti eine, maksapasteet jms.), kiirnuudleid ning muid materiaalseid väärtuseid ja mitteväärtuseid, ära ei ütle ka mittemateriaalsetest väärtusest!

Küsi julgelt: vello@vello42.com

One thought on “Reklaam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *