Käsitööring: koosta ise supersobiv kaaslane!

Kes meist* poleks mingil elumomendil sattunud lõhkise küna ette, et oleks nagu vaja minna pittu, baari, kursavenna pulma või lihtsalt ajaviiteks seksima, kuid ükski naisdaam ei soovi oma aergruumilist trajektoori sinu omaga sünkroniseerida.
* antud juhul mõtleme meie all mehi, sest prouadel sellised probleemid puuduvad – neil on standarvarustuses väga erinevad lisad, mille aruka käitlemise tulemusena saab mistahes mehe endaga kaasa  võluda.

Ja seepärast viibki vello42 täna läbi pisikese käsitöö workshopi, mis õpetab, kuidas endale supersobiv kaaslanna tekitada – just selline nagu unistad! Tööriistadeks on vaja haamrit, teipi, haaknõelu, knopkasid, superliimi, tungrauda ning number 10 lehtvõtit. Kaaslanna komponendid (ja pildid ka) on pärit www.fantaasia.com

Alustame toorikust
Valida saame kahe kauni poolfabrikaadi vahel. Esimene on traditsooniline brasiiliapäraselt tõmmu ja lopsakas kaunitar. Kuna korpuse raskuskese asub suhteliselt madalal, siis on ta oma olemuselt stabiilne ja truu kaaslane. Teine toorik on aga standardne põhjamaine albiino-blondiin. Ta on materjalilt veidi külmem ja frigiidsem (jäigem plastik), kuid samas on ka tema ekspluatatsiooniperiood märksa pikem.

Tähtsuselt järgmine detail – kingad!
Mis on proua ilma kingadeta – tühi hingeta konteiner. Kingavalik määrab ära tema tuju, ambitsioonid, toidutegemisoskuse ning sobiva tolmuimeja brändi. Nii et meie soovitus on: Vali targalt!


Kui proua nägu ei esteetiliselt nauditav – mask aitab!
Mask kui maskeerimisvahend on tuntud juba aastatuhandeid. Mask annab näole eriliselt kena värske jume (parempoolne). Samuti saab tema abil blokeerida ebameeldivaid elemente – liigne jutukus, pisvinnid ning proua vestumeelsus sinu näo suhtes (esimene). Ning kui kodulooma pidamiseks raha või ruumi pole, siis ajutiseks lahenduseks sobib alati naise pähe installeeritav koeramask  (keskmine)!

Soovid töökat kaaslannat!
Miski pole lihtsam, installeeri piiramatus koguses lisakäsi!

Viimistlevad tuuningelemendid!
Nii, meie naine hakkabki juba vaikselt valmima. Viimase lihvi saab anda erinevate tuuningelementidega:
1. Kena multifunktsionaalne oraalpiercing. Sellega saab nii munasid (eri sorte) vahustada, putru segada kui ka aias mutte sodiks taguda.
2. Kuigi valitud toorik tundus algselt perfektne, siis teatud kooselatud aja möödudes võib ilmenda, et kaaslanna rindumus pole piisav. Lahendus on triviaalne – kasuta rinnavõimendeid.
3. Kui tissivõimendi tundub ebanaturaalne, siis proovi ennast korduvalt tõestanud Nigeeria tissiveniteid.
4. Kui sulle meeldivad sabad, siis miks mitte lisada see ka oma kaaslannale. Pildid toodud saba-toode on mõnusa ja mugava kiirkinnitusega.
5. Algne toorik oli meil kiilakas. Mõnes mõttes hea, sest hügieeni eest tuleb vähem hoolitseda. Kui aga alien-look tundub õõvastav, siis alati aitab kaunis Lolita parukas
6. Suvine barbeque, grill, chill….ning muidugi sääsed. Anna oma naisele praktiline piits, et ta saaks neid sinust eemale peletada!

Mehed, olgem ka dzentelmenid!
Kuigi see võib tunduda veider, siis fakt on see, et osadel prouadel esineb valehäbi ja nad kardavad oma keha presenteerida. Tõeline dzentelman mõtleb ka sellele ja proovib kaaslanna ebamugavust vähendada. Siit mõned moodsamad ürbid:

Ja olemegi jõudnud lõpusirgele. Nüüd tuleb kõik väljavalitud komponendid kenasti kokku panna. Ja voilaaaaaa…

Meie käsitööna valminud supersobiv kaaslanna on siin:

Jõudu tööle!

Töökatele käsitöömeestele ka Eripakkumised:

vt. http://www.fantaasia.com


4 thoughts on “Käsitööring: koosta ise supersobiv kaaslane!

  1. Sellist supersobivat kaaslannat mõnel pimedal kõrvaltänaval küll kohata ei tahaks…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *