Vello42’e massiivne rekordiparandus nõiatamises!

Täna on selline laisk ja lodev soepäev. Ja seega on ka vello42 laisk ning ei ürita millegagi hiilata. Teema ühe kiire maailmarekordi ning siis tagasi jõusaali…

Massiivne rekordiparandus nõiatamises!

——————————-

Ükspäev oli pikemalt juttu Nõia-Intsuga. Eesti staar-nõid rääkis, et sai magusalt nõidusliku pakkumise kauge meretaguse nõidademaa nõidadelt.


Sealsed nõiad olid nimelt kuulnud kohalikust andekast nõiast ning tegid nõiduslikult hea pakkumise, millest Nõia-Ints ei saanud loomulikult keelduda. Oleks muidugi võinud aga ta ei saanud, sest nõidademaa nõiad olid selle pakkumise ära nõidunud. Nõia-Ints pajatuste kohaselt saaks ta seal hakata ikka päris nõiavärki tegema, mitte mingit  pseudosuunitlusega mainstriim  amatöör-manamist nagu siin.
Nõidademaa nõiade pakkumise sisuks oli, et alguses paneks Nõia-Ints teiste nõidade nõiutud majadele nõiutud katused. Ja kui kohalikele nõidadele kvaliteet meeldib, siis äkki saab oma nõiakunsti ka mujal kasutada. Näiteks kipsplaate ning kipsikruve seina sisse ja nõidade peldikus ummistusi lahti nõiduda. Võibolla lisaks ka mingit igapäevast olme-nõidumist, nagu pikaksnõiutud muru uuesti lühikeseksnõidumist või võlu-briketi kuurialla nõidumist.

Ja ega Nõia-Intsu plaanid sellega piirne. Kui kõik läheb oma nõiutud rada, siis lubab ta täitsa oma nõiandus-firma asutada. Siis ta enam tava-nõidusega ei tegeleks, vaid hakkaks ise nõidu nõidademaale vahendama.
Esimese asjana tooks ta nõidademaale Nõia-Inga, kes saaks kohe hakata nõidedemaa nõidasid nõiutama. Sellega koguneks pisike stardikapital, mida saaks kasutada kasutatud nõia-bussi ostuks. Kui see on olemas, siis saaks hakata käima Eestist koormate kaupa uusi nõidasid toomas. Ja ka nõiutamis-teenuse tegevusraadius tõuseks hoobilt, seega ka kasum…

Hoiame Nõia-Intsule pöialt!


2 thoughts on “Vello42’e massiivne rekordiparandus nõiatamises!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *