5 nippi naistele edukaks jõusaaliromansiks

Jõusaal, see on koht, kus saab tugevaks. Kuid mitte ainult – see on ka koht, kus saab endale leida romantiliselt tugeva kaaslase, kelle hirmuäratavalt suured käsivarred ning särkirebestav rind paneb vallalised prouad lausa joovastuma.

Foto: Internaat
Foto: Internaat

Kahjuks aga kipuvad lugupeetud prouad unustama, et jõusaal on täiesti omamoodi salamaailm, mida ei saa võrrelda ei solaariumi, aeroobikasaali kui ka kalli itaalia restoraniga. Seal kehtivad omad reeglid. Et tuua aga vallaliste prouade ellu pisutki rõõmu, siis on vello42 oma pikaajalise jõusaalikogemuse baasil kokku pannud 5 põhinippi, mille täitmisel peaks romantiline ning higine kiirsuhe spordisaali koristajakonkus olema garanteeritud.

1. Vali edukas profiil

Jõusaalis käivad naised saab jagada viimaste uuringute alusel järgnevatesse gruppidesse:

 • Naissoost saaliahv -omaette liik. Omab põhjalikke teadmisi jõusaalist ning harjutustest. Suuremalt jaolt isegi teab, mis teeb. PS! Meestele eba-atraktiivne. Läheb peale vaid mees-soost saaliahvidele ning ketsidega luusermeestele, kes näevad temas Saksa mütoloogiast pärit jõulist Helgat või siis Saaremaal elavat vanaema. PPS! Normaalselt eksponeeritud perse ja tissidega on võimalik atraktiivsuskvooti oluliselt tõsta.
 • Normaalne naine – normaalne mittesportlik naine, kes on mures oma paari rasvavoldi ning tulevikus rippumahakkavata tisside pärast. Omab tavaliselt eelmisel päeval ostetud retuuse, roosasid Nike tosse ning nappi toppi. Oluline aksessuaar on ka MP3 pleier romantilise r’n’b tüüpi muusikaga. PS. Meestele läheb peale. PPS! Meestele läheb veel rohkem peale kui perse ja tissid on normaalselt eksponeeritud.
 • Paks hästiriietuv naine –ilge pagasnik taga, kuid keskmisest palju kallimad spordiriided siluvad esmamulje kenasti ära. PS. Meestele läheb napilt peale. PPS! Meestele läheb rohkem peale kui perse ja tissid on normaalselt eksponeeritud.
 • Luusernaine -lihtsalt paks või tuleb saali keskkooliaegsete dresside, lapse ketside ning firma suvepäevadelt pärit t-särgiga. PS! Meestele eba-atraktiivne. PS! Meestele läheb peale kui perse ja tissid on normaalselt eksponeeritud.

2. Vali edukas riietus

Nagu juba mainitud, sobiva riietuse ning perse ja tisside aruka eksponeerimisega, saab imet teha. Seega peaksid:

 • Jalas võiks olla vähemalt 6cm kontsaga kingad, kunad siis tunduvad jalad sihvakamad ning muskulaarsemad. Seega ei pea mingi lollaka jalamasinaga harjutusi tegema.
 • Vali võimalikult liibuv kostüüm. Soovitavalt hingav materjal nagu pits, lateks, läbipaistev siid. Sobivad ka heegeldatud tooted
 • Topp pole vajalik, sest harjutuste vaheajal pulssi taastades võib see sügavalt hingamist segada.
 • Kostüümi alaosa võiks olla disainitud selliselt, et materjal sukelduks sügavale pepuvahele. See toestab tuharalihaseid ning ei lase suuremate raskuste kasutamise ajal pärakul põgeneda.
gym1
Foto: Normaalses jõusaaliriietuses naine jalapingil säärt tegemas

3. Filteeri välja võimalikud suhtedoonorid

Väga oluline on koheselt teha vahet potentsiaalsete suhtluspartnerite ning tavaliste saaliahvide vahel. Õnneks on vahetegemine väga lihtne:

 • Kui meeskodanik liigub trajektooril rinnapink-biitsepsipink-kõhupink ning seeriate vahepeal ajab telefoni kaudu kõvahäälselt äriasju ja plaanib järjekordset pidu, siis on tegemist potentsiaalse suhtluspartneriga.
 • Kui aga kodanik teeb imelikke ning ebavajalikke harjutusi ka muudele kehaosadele (jalad, selg, kõrva sirutajalihas), siis on tegemist tavalise saaliahviga. Tavaliselt on nad märksa jõulisema kehaehitusega kui eelmine grupp, kuid ära lase end sellest segadusse viia. Suhtlemine nendega on vaevanõudev, kuna imelike harjutuste ning ohtra puhkimise tõttu on neil pulss kõrge, pilt udune ning artikuleeritud kõne oskus minetunud. Samuti on nad vastikult higised. Isegi kui nad su kallitesse dressidesse kängitsetud piput ja tihve passivad, siis seda mitte seepärast, et nad tahaksid sinuga tutvuda, vaid seetõttu, et nad teavad, et see paneb neil testosterooninäärmed täisvõimsusel huugama ja musklikasv kiireneb.

4. Oska peenelt haakuda

Oluline on ka oskus potentsiaalsele partnerile peenelt läheneda ning füüsiline/verbaalne kommunikatsioon sisse seada. Kasuta vabalt oma fantaasiat aga igaks juhuks ka paar näidet:

 • Jää talle ette – tee harjutusi masinatel, mis paiknevad tema masina lähedal. Kui see tähelepanu ei köida, siis proovi harjutusi teha samal masinal mis tema, ja seda samal ajal. Edu garanteeritud!
 • Üllatusmoment niidab jalust – aevasta väljavalitule mahlakalt kõrva!
 • Küsi abi – karju nagu oleks väga valus, ning kui keegi mees läheneb, siis palu: “Mulle lõi rindadesse kramp, äkki olete nii kena ja palun masseeriksite?”
 • Tekita füüsiline kontakt – kui mees punnitab seeria viimaseid kordusi, siis astu ligi ning kõdita/näpista teda kubemest või nibust. Selline seksuaalse alatooniga puudutus aitab jääl sulada.

5. Kriitikameel jäta koju

Jõusaalis lantides ole potentsiaalse suhtlusparteri vastu malbe ning imetlev. Igasuguseid lauseid, häälitsusi ja märkuseid, mis võivad tunduda kriitikana, tuleks vältida. Mõned totaalselt NO-NO!

 • Isegi kui tahaksid, ära kunagi tee harjutusi suuremate raskustega kui suhtluspartner
 • Isegi kui näed, et mees murrab oma selja ära, ära hakka talle korrektset tehnikat õpetama
 • Isegi kui mees on saalis ujukate, plähvide ning niburõngastega, ära kritiseeri tema riietust

Lõppsõna on Mallel (15a), kes vello42‘e soovituste kohaselt leidsiki omale alguses suhtlusparteri, kelles hiljem sai tema abikaasa:

Tänan sind vello42! Tänan erakordselt heade soovituste eest!!!

Foto: Internaat
Malle koos jõusaalist leitud sõbraga. Foto:Internaat


8 thoughts on “5 nippi naistele edukaks jõusaaliromansiks

 1. Pingback: digg.ee
 2. no siukseid inimesi nagu sel pildil ei ole olemas, ei saa olla. need on kindlalt mingid tulnukad, kes inimeseks maskeerumisega kõvasti puusse panid.

 3. Äärmiselt sick wärk… nagu kogu see leht:) Korra oli tore, aga … aidaa :P

 4. Need külgelöömisnipid olid küll väga head, kasutan neid kindlasti edaspidi. Küll mitte jõusaalis, aga… ee.. mujal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *