Seksikas filmiülevaade meestele: Defiance

defiance-poster

Ei hakka pikalt siin aega raiskama ja ütleb kohe ära, et film oli konkreetselt sitt – võiks isegi öelda, et täispask.  Üldiselt rääkis film II MS eest metsa põgenenud inimestest, kes püüavad seal ellu jääda ja natsidele vastu hakata – sisu null, action null, tulnukaid null, eriefekte null, kuumi armustseene null, allapoole vööd nalju null.

Ainukese positiivse asjana võib ära tuua selle, et filmis erinevaid rolle mänginud daamid olid väga kaunid. Siinkohal tookski filmisõpradeni mõningad parimad nendest.

4 auväärne koht: Iben Hjejle

vlcsnap-30912

Kaunis Hjejle mängib filmis ühe natside vastupanuliikumise kuti tsikki, kelle kõik sugulased tuttavad ja sõbrad on natside poolt maha löödud.

vlcsnap-31039

Oi oi, see naeratus peaks sulatama küll tuhandete ja tuhandete kurjade SS-laste kalgid südamed. Sexxxxxyyyyyyy and nunnnnnnnuuuuuuu!!!

IbenHjejle

3 poodiumikoht kuulub: Jodhi May

vlcsnap-28404

Seksikas Jodhi mängib ka mingit tsikki, kellel on viimasel ajal, eriti 1941 aastal, suht sitasti läind. Seda on näha ka käesolevast stseenist ja tema näoilmest, kus ta räägib, et ta on rase… aga rasedus pole metsalaagris lubatud. Olukorra teel veel kakamaks see, et lapse isa aga on paha Nazi sõdur, kes muuseas ka põletas ta kodu ning täiesti vastutustundetult ropsis lillepeenrasse. Damn Nazi’s!!!

arts-graphics-2005_1164150a

2 printsess on: Alexa Davalos

vlcsnap-22901

Kuum Alexa teeb selles filmis oma näitlejakärjääri suur-rolli vastupanuliikumise juhi tsikina. Vastupanuliikumise juht on muuseas Daniel Craig, kes mudu on teistes filmides küll kõva naistemees aga selles filmis ei saa isegi korraliku sületantsu.  Ja liibuvate ujumispükstega merest (käesoleval juhul siis metsast) väljumise stseeni pole ka.

Alexa näitab oma kangelaslikku sisu, kui tapab metsas hundi ja käib metsalaagris ilma paberita sital. Sellised naisi oleks rohkem vaja.

Alexa-Davalos

Nr. 1 iludus, filmi esikaunitar, miss Defiance on: Mia Wasikowska

vlcsnap-21152

Mia mängib vastupanuliikumise juhi ehk Daniel Craig’i venna tsikki, kes metsas korraks end pulmade tarbeks üles lööb ja ära meigib ning sellega kogu filmi päästab.

Kutt kellega ta abiellus on muidugi eriline tohlakas ja tropp… nagu ka sellelt pildilt näga on – aa no mis sa teed, aeg oli selline, et ei saand eriti valida. Kogu filmi vältel lootsin, et see kutt kõngeb mõne frits-snaipri kuuli läbi või sureb kogu metsalaagrit laastanud kõhu-tüüfuse kätte aga raibe oli nii visa ja pidas kuni lõputiitriteni vastu. On ikka m***.

83613

Tänan Sind Mia selles filmis osalemast… kui juhtud seda postitust lugema, siis võta minuga kindlasti ühendust. Kontakti leiad käesoleva portaali alajaotuse “meist intiimsemalt” alt. Ja kui soovid midagi reklaamida meie portaalil, siis tea, et sulle on see tasuta ja su kenadele  Hollywood’i sõbrannadele ka.

By the way, Mia… kui hästi räägid, teen ma nii, et sa saad senise vello42.com portaali kõige kabedama iluduse tiitli Lenna Kuurmaa käest endale.

5 thoughts on “Seksikas filmiülevaade meestele: Defiance

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *