Meigivaba päev II: Merle Liivaku jõletu vandenõu?

Peale eelmist Meigivaba Päeva postitust (http://www.vello42.com/?p=6470) hakkasime omavahel arutlema, et miks selline Päev on üldse ellu kutsutud.

Küsimus on oma olemuselt vägagi õigustatud, sest lugupeetud prouadel on juba nii või teisiti looduse poolt sisse disainitud Menstrueer-päevad, mil nad on lössis diivanipadja näoga, sagris juustega, lõugavad pidevalt ning lõhnabukett meenutab Vici kalatoodete tehase krabipulkade konveierit kesksuvises leitsakus – ühesõnaga, on seksuaalselt ebaatraktiivsed ning õõvastavad ebaseksuaalsed. Milleks veel see teine, esimest dubleeriv Meigivaba Päev? Ja mis veel kõige imelikum, sellise kahtlase väärtusega kampaania eestvedajaks on ajakiri Anne & Stiil, mis peaks oma olemuselt just vastupidiseid väärtuseid propageerima…

Naine, lepime kokku, et karvade koht on siiski koera või Üllar Jörbergi küljes...

Sellise kampaania laastavust nais-populatsiooni hulgas on raske ülehinnata. Naised, kergelt manipuleeritavad nagu nad on, loevad Facebookist, eksklusiivsest  kriitpaberile paigaldatud ajakirjast, päevalehest või personaalselt aadresseeritud trükiselt, et kui “lahe” ja “cool” on ennast unarusse jätta. Ja siis piisab ainult ühest süütust laiskushetkest või sissemagamisest hommikul – ah, sitta kah, jätan end meikimata, mis siin ikka juhtuda saab…
Kuid tagajärjed võivad olla tõsised. Sel momendil naine ei mõtle, et äkki võib välisukse juures riidenagi varjus varitsev ning spontaanseks hommikuseksiks valmistuv abikaasa kohkuda ning hingetrauma saada. Et rindasaav õbluke imik-inimene võib tunda, et kaunis päris-ema on ta hüljanud ning mingi plass viigerhüljes üritab oma niiske nibuga teda oraalselt vägistada…
Kui see esimene samm on tehtud, siis on ka järgmised väga kerged tulema. Keeldumine enda ja mehe romantiliste keha-piirkondade raseerimisest, juuksurite ignoreerimine, Hollywoodi aastapääsme müük ning Viljandi Folgi külastamine, väikeste tisside idealiseerimine, kodukoha seltsi liikmeks hakkamine või isegi maitsva hakklihasousti valmistamist loobumine?
Ja nagu enda hukutamisest veel vähe poleks, siis suurema hoobi saavad tegelikult sellise “naise” lähikondlased, eriti meestuttavad. Selline naine muutub hoobilt mitte-seksitavaks, jättes vaese mehe abitusse seisundisse. Tundes veel naise vastu teatud kiindmust, vaevlved mehed suurtes piinades, kuni nad peldikus masturbeerimisega vahele jäävad või päästeventiilina kasutatav lemmikloom kirehoos lõhkeb ja naise käsitööna tikitud varestega seinavaiba neerutükke täis plödistab. Täiskäik ühiselt soetatud korterist välja on mõlemal juhul garanteeritud.

Selline õudne tulevikureaalsus on vägagi hirmutav. Ja taaskord kerkis pinnale küsimus, et miks on ajakiri Anne & Stiil sattunud sellist enda väärtustele vastanduvat kampaaniat vedama? Kuid just siis astuski mängu vello42 undercover süvauuringute driimtiim. Ja nende kogutud andmetest hakkaski hargnema üks moodsa aja Eesti suurimaid sotsiaal-romantilisi vandenõusid.

Selgus, et Anne & Stiil‘i kampaania vaimseks emaks ja näidsmodelliks (mittemeikimise alal) on Eesti kohalik kaunitar proua Merle Liivak. Uurides, kuidas tal on võimsust manipuleerida Anne & Stiil‘i sisuga, selgus, et too kaunitar on ajakirja peatoimetaja. Seega, juhtlõng on leitud!

Minnes süvitsi edasi, selgus sotsiaalse entsüklopeedia facebook.com abil, et Merle Liivak on suhtkoht eakas juba ja samuti pole ta ka oma perekonnaseisu deklareerinud. Samuti puuduvad tal profiilis pildid teemal “Mina ja nunnu Costa Ricas”, “Musi sulle, kalla” või “Meie dalmaatslane, taustal chillib ja grillib Viljar Rakverest” jne. See tähendab ainult seda, et romantilises plaanis on Merlel suht ikaldus ning tema padu-naiselik hing ihkab tunnete tulemöllu.
Samas, Merle puhul on siiski tegemist mega-ilus-super-luks tüüpi prouaga. Isegi meikimata näeb ta umbes 564 korda seksikam välja kui senine iluetalon Rolf Junior meigiga.

Foto: elu24.ee

Ja see fakt andiski alust järgnevatele spekulatsioonidele!!!

Kas tõesti on Merle konstrueerinud jõletu plaani, kuidas muidu kenad ning ihaldusväärsed Eesti naised kiirelt õudseteks eba-atraktiivseteks zombideks muuta ning siis nende kurvad meestuttad sujuvalt oma embusesesse paigutada? Eriti kurikavalaks ja küüniliseks teeb Merle plaani see, et ta ise käib kõigi nende zombide armee ees, meikimata, kuid kaunis nagu värskelt-tärkanud orhidee Amazonase kriiskavas ahvidzhunglis. Jõuliselt ja täpselt suunab ta järelmarssijad õudsesse hukatusse, ise aga meeletut suhtespetsiifilist profiiti lõigates.

Kui see on tõesti nii, siis peab Merlele au andma. Ta on tark ja eesmärgikindel naine ning ta plaan on kuratlikult briljantne. Samas ei saa heaks kiita selliseid vahendeid, sest tagajärjed oleks kohutavad! Eesti naiste maine tõuseb vaid Rootsi lesbide seas, muu maailma hakkab meile jäädavalt viltu vaatama ning itaalia mehed hakkavad hoopis lätlannasid noolima. 34% seksivõimelistest meespopulatsioonist satuvad esialgu depressiooni, siis mastrurbeerimis-sõltuvusse ning siis hakkavad homodeks. Eesti iive kahaneb 52%, ainukesene hoiavad Eestit veel maailmakaardil vastu Luisa Värk ja Kaie Vilgats, kes poegivad vastavalt 2x ja 3x aastas…

Kas lähebki nii?

3 thoughts on “Meigivaba päev II: Merle Liivaku jõletu vandenõu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *