UUS: Vello42 blinnerid!

Viimasel ajal on hakanud mitmed Eesti, Euroopa ning ka Pan-Balti haardega korporatsioonid kontekteeruma vello42‘ega ja seda nii hommikul, lõunal kui ka umbes nelja paiku öösel.
Küsimus on laias laastus sama:

Majanduslangusese tingimustes ei lähe meie äri eriti hästi. Ainukese võimalusena taas jalgele tõusta näeme enda reklaamimist vello42‘e giga-blortaalis. Kui palju see maksb? Palun aidake!

Kuna vello42 tunneb väga suurt muret väetimate pärast, siis otsustasime luua vello42.com‘i uudse reklaamide tooteseeria just selliste suur-korporatsioonide abistamiseks. Selle edukaks lansseerimiseks koostasime võimsa töögrupi, kuhu kuulusid Eesti juhtivad internetiturundajad, kognitiiv-käitumusspetsialistid, staar-disainer, 3 gei-madrust ning mingi suvaline Taavi Rõivale sarnanev noormees, kes workshoppide ning brainstormide ajal meile sõõrikuid ette kandis.

Töögrupi tulemus oli oodatult ülivõimas – töötasime välja uudse Blinner* kontseptsiooni.
*Blinner – sarnane bännerile, kuid palju parem. Värdsõna “bänner” mõjub eemaletõukavalt. Uus termin valitud seetõttu, et tekitada meeldivat assotsiatsiooni maitsvate pannkookidega lapsepõlvest. Samuti näevad blinnerid pannkookide moodi välja, laiad latakad. Ainult et kandilised.

Seega, alates tänasest on võimalus omastada vello42‘es endale eksklusiivne blinner. Et meie uudne tooteseeria ikka silma jääks, siis kujundas töögrupi staar-disainer meile ka ühe cooli blinneri.

blinner

Blinneripoliitika:

1. Blinneri võivad tellida kõik. Eriti oodatatud on erinevad erootikapoed

2. Blinneri eest võid tasuda kõigi käepärastes vahenditega. Eriti oodatud on õlts, sokid ja aluspesu (soovitavalt uus või pestud)

2. Kui oled cool ning oskad põhjendada, siis võid saada blinneri tasuta

3. Blinneri disaini teeb töögrupi staar-disainer

4. Kui tahad ise disainida, siis pead staar-disainerile stuffi tarima.

5 thoughts on “UUS: Vello42 blinnerid!

  1. tänan madame Eiytle:)
    peab ainult lisama, et meil on ka:
    – 12 miljonit lugejat, kellele me prindime iga hommik uued lood välja ja saadame postiga
    – 5 miljonit lugejat, kellele saadame uudislood faxiga
    – 4 lugejat, kellele saadame emailiga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *