Kas peeretamine võib olla romantiline?

Mõistlik ja maalähedane naine.
Mõistlik ja maalähedane naine. Pilt: www.graphicshunt.com

Kas võib siis kõhutuulte väljutamine olla kuidagimoodi romantiline ning mõjuda suhtele positiivselt, ilma et peaks kartma võmmu kuklasse või inetut näägutamist erinevatel teemadel nagu: kiviaja inimesed, osooniaugud, oleks pidanud ikka Martiniga abielluma?”.

Sulle tundub “romantiline peer” uskumatu stsenaarium? Võibolla sinu arvates on see tõesti uskumatu aga vello42.com ütleb sulle praegu, et selles pole midagi uskumatut, on vaid vale aeg, koht ja meetod.

Nii et vali flatulentsiks:

1. õige aeg
2. õige koht
3. õige meetod

…ja suhe ihaldatud daamiga saab postiivse jätku.

Siinkohal üks näide romantilisest peerust:

Olete neiuga tema töökoha suvepäevadel. On söödud ernevaid toorsalateid, grillvorste ning rüübatud odavat veini, kui õhtujuht kutsub kõiki mängima toolimängu (kui muusika vaikib, peab leidma endale istekoha. Kui ei leia oled mängust väljas).

Olete neiuga osavad toolimängurid ning teil läheb mängus hästi. Nimelt olete te viimased mängijad kes on jäänud platsile ja kumbki ei taha alla anda.  Kõlab siis kaunis meloodiline klaverimuusika ja teie luurate pingsalt ümber toolide. Korraga muusika vaikib ja mõlemad hüppate viimase vaba tooli suunas.

Kuna hiiglaslik hüpe tooli suunas nõudis neiult teatavat füüsilist pingutust, siis kostub üle kogu saali meeletult kõva ja kiunuv “Piuuuuuuks”, neiu läheb näost punaseks ja tormab saalist välja. Järgmine päev lastakse ta töölt lahti. Ülejärgmine päev ei lasta teda enam aga solaariumisse, sest jutud ta vägivaldsest iseloomust on levinud.

Ta on koletislik naispeeretaja ning seega persona non grata.

Tark ja romantiline mees oleks pidanud aga sellise võimaliku juhusliku “piuksuga” arvestama. Ühesõnaga – ettenägelik mees oleks pidanud oma kõhuõõnes säilitama teatavat kogust varugaasi ning selle just siis täies jõus valla päästma, kui tekkis neiu jaoks kriitiline “piuks” situatisoon. Ehk teisisõnu oleks mees pidanud kasutama televisioonist tuttavat “dubbing” meetodit, mis tähendab ülehelindama/dubleerima/ülepeeretama.

Niimoodi targalt talitades poleks teised kohalviibijad seda õnnetut “piuksu” kuulnudki, vaid selle asemel oleks nad oma kuulmisorganitega registreerinud hoopiski metsasarve võimsa hõike.

Neiu au ja väärikus oleks olnud päästetud, töökoht alles ja kena päevitus sama hästi kui olemas. Pärast õhtul kämpingus olles, oleks neiu aga ülistanud sinu rüütellikkust ning su vaev ja eneseohverdus oleks saanud kõrgelt tasustatud. Ja kui sa ka oleks autasustamistseremoonia käigus veel korra lasknud soolikal kõneleda, siis poleks ka midagi paha juhtunud. Te oleks vaid koos naernud selle üle.

Lisaboonus oleks olnud ka veel see, et pärast oleks neiu saanud oma töökaaslastega sind taga rääkida, et miuke tahumatu mats sa ikka oled ja et sa pole sellist printsessi, nagu tema, üldse väärt. Usu mind, naised hindavad sellist võimalust kõrgelt.

…………………………….……………………………………………………………….

Tegelikult teab vello42.com veel kümmet romantilise peeru nippi.

Kui soovid neid teada saada, siis telli meie käest vastav e-koolituse programm. Kursus maksab minimaalselt maagilised 2500 EEK’u.

Lisaks romantilise peeretamise nippidele sisaldab e-kursus ka:

  • Twitter koolitust
  • ainulaadseid õpetussõnu kuidas teha edukat internetiturundust
  • näpunäiteid kuidas analüüsida oma edu Google Analytic’sis

2 thoughts on “Kas peeretamine võib olla romantiline?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *