Katõn II: Koosta ise Dream Team lennunimekiri!

Alles see oli, kui punt prominentseid poolakaid lennukiga alla prantsatas. Jah – kahtlemata on see paljudele isiklikus plaanis väga kole, kurb ja valus sündmus, kuid ometigi tuleb tunnistada, et sellel on teatav värskendav mõju riigi poliit -ja ärielule. On ju ühe hetkega muutunud kogu riigivalitsemine ja sellega seotud valdkonnad õhemaks ja läbipaistvamaks – vanad parteilased, korruptandid ja muu kahtlane element on areenilt igaveseks lahkunud. See on just see, mida meil siin Eestis ka väga väga vaja oleks.

Siinkohal annabki vello42 oma lugejale harukordse võimaluse meie riigi ja ühiskonna teemadel aktiivselt kaasa mõelda ning visualiseerida Eesti tulevikku. Selle hõlbustamiseks oleme kokku pannud seiklusliku otsedemokraatiamängu, mis usukumatu sujuvusega kombineerib läbirääkimised, kaitsestrateegiaid, rünnakutaktikad ning ootamatu kompromisslahendi. Kui poolakad kasutasid oma versioonis Tupolev tüüpi lennikit, siis meie mängus pead sa koostama Dream Team lennunimekirja Estonian Airi eliit-mudeli Boeing 737-500, (hellitusnimega Linda) jaoks.

Mäng ise on ülimalt lihtne ja baseerub  ülipopulaarsel “Laevade pommitamisel”. Enne mängu algust pead välja printima vaid allpooltoodud mänguvälja ning seikluslik demokraatia võib alata!

Mängul on 3 osa

1. Pange sõbraga koos kokku lennul osalevad Dream Teamid! Mida tähtsam reisija, seda rohkem istekohti!

2. Paiguta Dream Team lennukisse! Kasutada on ka eksklusiivsed Peldikud ning Sahvrid. Kuid ole ettevaatlik, Peldikusse/Sahvrisse paigutatud reisija saab surma ühe laksuga!

3. Ja läks! A15? Mööda!!! Aga Peldik 1? Arrrgggghhhhhhh…..kolmene surnud!

4. Mäng lõpeb kui ühe mängijal pole ühtegi reisijat elus. Teise mängija allesjäänud reisijates saab keegi uueks Eesti Presidendiks, Eesti Energia juhatuse liikmeks või hoopis Sindi Linnavolikugu esimeheks!!!


Toome ka pisikese näidise, et mäng saaks eriti sujuva alguse:

Head mängimist!


4 thoughts on “Katõn II: Koosta ise Dream Team lennunimekiri!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *