Eestile avanesid uued võimalused!

Viimase nädala kuum teema on Rootsi printsess Madeleine lahkuminek seksikast Rootsi multimiljonärist, maailmatasemel tuka-kammijast ning kuulsast küülikukasvatajast härra Jonas Bergströmist.

Printsess Madeleine andis oma truule partnerile kinga peale seda, kui selgus, et Jonas on segatud koletusse sodoomia-skandaali. Nimelt ei piisanud Jonasele maailma võimsaima kuningriigi kaunimast printsessist ja ta käis salaja seksimas ühe teise müütilise Rootsi isendi Tora‘ga. Too on nimelt üks kuulsamaid kohalikke tsikruseatraktsioone – Käsipalli Mängiv Hobueesel.

Ehk siis nüüd on tekkinud olukord, kus printsess Madeleine on taas üksik, tema isa, kuningas Gustav Adolf on meeleheitel, ema Karoliina Hõbelõng masenduses ning kuningriik hukatuse äärel, sest printsess Madaleine õde, kroonprintsess Vilja-Victorija on abiellumas Nils Holgersoniga, kellega järglaste saamine on mõõdukalt võimatu.

Kuid, kuid, kuid, kellele maailma lõpp, kellele suurepärane võimalus!

Ja Eestile see ongi suurepärane võimalus!!!

Sest alles see ju oli, kui meie kohalik kroonprints, tema kõrgeausus Lucas Ilvezio II kurtis, et tal puudub proua, kellega oma romantikavajadust rahuldada. Kurb nõder noormees põgenes salaja armeesse ning pühendus kodumaa teenimisele. Aeg, karm distsipliin ning veebel Tamm vormisid temast jõulise enesekindla mehe, keda ihaldavad sajad noored daamid, vanaemad, kõik Tapa Säästumarketi müüjad ning ebausaldusväärsetel andmete ka Zenja Fokin.

Kas äkki ka printsess Madeleine?

Vello42 suhte-teadurite tiim sooritas suhte võimalikkuse analüüsi.

Professionaalne armukalkulaator (vt. http://www.lovecalculator.com/) andis uskumatu tulemuse:

Luukas Ilves loves printsess Madeleine

96 %

Igaks juhuks sooritasime ka visuaalse krümbelofiil-spendikaalse 3D kompuuteranalüüsi ning selgus, et printsess Madeleine mahub ideaalset Luukas Ilvese mehisesse rüppe.

Romantilises plaanis oleks ju alati super kui 2 kaunist, tarka ning haritud noort kokku saavad, väiksed dringid teevad, meelas lembehoos peldikus seksivad ning siis tänu ühisele lapsele igavesti koos elavad.

Kuid see poleks veel kõik!

Selline liit seoks kaks riiki tihedalt ühte. Võimalik oleks isegi Eesti-Rootsi Ühiskuningriik. Rootsi vabameelsust teades pole ka välistatud, et kuningased hakkavad omavahel semmima ning 5a pärast on meil selline valitsejapaar:

Sellise setupi puhul saaks Eesti Rootsist sujuvalt igast staffi välja kangutada ja me saaksime kiirelt maailma TOP5 rikkama riigi sekka. Samuti kaoks tööpuudus, madalad palgad ning puukentsefaliit…

Tegelkult võiks suhteid isegi veel tihendada kui suudaksime kõrvaldada Nils Holgersoni ja Arnold Rüütel abielluks printsess Victoriaga. Sel viisil saaks Arnoldist järgmine ainu-kuningas.

Seda pilti vaadates sobiks Arnold kenasti loodava Eesti-Rootsi Ühiskuningriigi valitsejaks! Pea tarkusest valge,  selge silmavaade ning tugev, lehmade poegimise assisteerimisel karastunud käsivars…!

Kuningas missugune!

Meie tulevik on sinu kätes,

Luukas Ilves!

3 thoughts on “Eestile avanesid uued võimalused!

  1. mmis ujadi on vvvaga timppi marrju jsa Feemit oliddi vegie mmirja mirjo ka vilmid purgit ak ellus ülle pirgit olid, muna Temad temad et ma ilinat alati gimd elu mukat etllauta ka kotus..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *