Vello trennipäevik vol.2

Aeg on kiirelt edasi tiksunud, ja sama jõudsalt on edenenud ka Vello jõusaalikülastused. Kuna edasiminek on olnud väga jõuline, siis teen uusi sissekandeid trennipäevikusse, et ka teised saaks oma teadmiste varasalve täiendada.

21.03 Tagasilöögist taasumine on edukas!
Vaatamate tagasilöögile on enesetunne väga hea. Purakas on sees, jõudu on, testosteroon on põhjas. Lõuna-ajal, isegi peale 7ndat õltsi, jõudsin trollis MUPO naiskontrolörile vastu ülbata ning plastikust piletiaugusti toru küljest ära väänata.
Momendil olen arestimaja ees ja jagan politseipoistele trenni-nippe.

25.03 – 10.04 Teeme massi!
Nii, hommikul vaatasin ennast peeglist ning vorm tundub suht hea. Juuksed zheleega üle pea kammitud, bakenbardid siivsalt pöetud, valge V-kaelusega T-särk seljas ning heledad teksad jalas. Peale viimast pidu sinna tekkinud plekid sai ema käsitsi pestes siiski välja. Respekt emme!
Kuid, kuid kuid, tundub, et peegel moonutab, sest käsivars on tunduvalt õhemaks jäänud. Alles 2 päeva tagasi, kui mingile brasiilia naisega küberseksi käigus webcam’ist biitsa näitasin, siis oli see märksa pirakam. Tundub, et toitumises on millegiga nihu läinud. Aga see tähendab ainult, et:

Teretulemast massiperiood!

Ehk siis, 2 nädala vältel teen trenni spetsiaalse massikava ning spetsiaalse massitoitumisekava järgi. Ehk siis lõuna ajal kiire tiir RIMI‘sse, väiksed sokolaadikeeksid, einepikukesed, kohukesed, kodused sardellid ning ketshup kilekotti, lahjast õllest rääkimata, ning siis nendega kibekiirelt spordiklubi mullivanni massi tegema. Tundub, et teised treenijad on suht algajad, sest  selline hardcore trenn paneb nad kergelt muigama…Kuid usun, et seda enam nad üllatuvad peale paari nädalat!

Eesmärk!!!

12.04 Mass tehtud, aeroobne koputab uksele!
Massikava oli massiivne, juurde tuli 14.5kg! Aga samas oli ka tunda, et kuigi lihast on sitaks juures, on nad kanged. Näiteks mullikast oli suht raske välja tulla, pidin mingi trussikutes kõrvik-kõrendi appi paluma. Hiljem aitas ta selga ka pesta. Ses suhtes tore, et algajad edasijõudnuid aitavad.
Panin paika ka edasised plaanid. Nüüd vaja ju lihas nähtavaks jälle saada. Vaatab, kuidas see hakkab kujunema, kui vorm läheb teravaks, siis äkki osalen eestikatel ka!
Endistel muigajatel on nüüd suu vett täis ja piinlik. Nii kui ma mullikasse sisse kütan, siis ülejäänud lahkuvad. Kes pärast naerab, see naerab paremini;)

16.04 Aeroobne tegevus
Täna siis esimene aeroobne päev. Skooriks jäi 35x jooksulintide, mingite faking sõtkurmasinate ning velode tagant läbikäimist. Siis järgnes 24x aeroobikasaali klaasukse taga käimist ning lõppeks tegin 2km pikkuse sprindi… peale naiste dushiruumist rinnahoidja varastamist.

19.04 Vasaku käe biitseps on valmis!!!
Võtsin ette vasaku käe biitsepsi:
– Biitsepsitõste kapi võtmega: 4 korda
– Biitsepsitõste joogipudeliga: 17x
– Isoleeritud biitsepsitõsted salvrätikuga: 7 korda
– Peegli ees salaja biitsepsi-pingutamine: 64 korda

Tundub, et vasak käsi on nüüd valmis. Järgmine kord teen parema biitsepsi valmis.

23.04 Teadmistejagamine
Täna oli siis selline päev, et kuna vasak käsi oli eelmisest trennist alles suht sodi ja parema käe kinda unustasin koju, siis trennitegemise asemel käisin ja õpetasin teisi. Eriti naisi. Uskumatu, millise olematu tehnikaga harjutusi sooritatakse. Näiteks jooksulindil paugutatakse nii, et rinnad põmaki-põmaki üles-alla käntsatavad. Julgestus puudub täiesti. Õpetasin siis neid antuke ning hiljem sooritasime päris mitmega paaristreeningu, kus proua jooksis ning mina toestasin/julgestasin.


Jätkub…

One thought on “Vello trennipäevik vol.2

  1. Ei jõua ära imestada, kuidas küll Vello niisugusele hirmsale koormusele vastu suudab panna (eriti salvrätiku tõstmine on täielik ulme) :D
    Eesmärk on ka muidugi kaunis..armu või ära :DD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *