Hannah’i meeletu edu Londonis!

Täna hommikul teatas vello42 Londoni korrespondent uue iPhone tüüpi telefoni abil meie toimetusse meeletult hea uudise. Nimelt, et Eesti juurtega Põhja-Korea lauljat Hannahit (ema ning isa on eestlased, vend ning vanaisa aga koreakad) tabas hommikul kell 8.45 meeletu edu.

Hannah koos teda tabanud meeletu eduga. Foto: internaat
Hannah koos teda tabanud meeletu eduga. Foto: internaat

Kuna mainitud korrespondendil oli juba tänaseks kokku lepitud intervjuu Eltoni John‘i lemmikkoera juuksuriga, siis istusime kiirelt lennukisse, et tuua teieni operatiivne eklusiiv-reportaazh Eesti ühe parima tütre meeletust eduloost ühes meeletu Euroopa meeletus pealinnas.

Neljapäev, 23 oktoober.
Hannah’i enda meenutused sündmustest, mis leidsid aset enne vello42‘e saabumist:

Kell 8.40. Imekaunis Hannah ärkab oma imekaunis voodis. Ta ringutab end, seksikas läbipaistev neglizhee paljastab Hannahi ideaalse keha, mille külge on kinnitatud ideaalne ning väga andekas pea. Aknast sissepiiluv päikesepaiste lööb sellist ilu nähes veel rohkem särama. Õhus on tunda meeldivat ning erutavat pinget.

Kell. 8.42. Imekaunis Hannah läheneb aknale, et nautida sügis-hommikut. Tema pisikeses ideaalses aias hakkavad puud äkki rohetama ning täituvad lõhnavate õitega. Hannahi väljahingatav õhk moondub pääsukesteks, mis romantiliselt häälitsedas õitsevate puude ümber orbiteerima asuvad. Pinge tõuseb….

Kell 8.43. Hannah lülib sisse TV. Seal näidatakse Afganistani verist sõjatannert. Hannah teeb käega hoogsa poolkaare (vasakult paremale) ning Afganistanis saabub rahu. TV näitab, kuidas Talibani liige suudleb Briti sõdurit ja seejärel suunduvad nood käsikäes kaameli taha seksima. Hannah teeb käega veel ühe poolkaare – maailmast kaovad HIV ning läkaköha. Hanna naeratab mõtlikult ja teeb veel ühe poolkaare – maailmast kaovad Aafrika ning Permi oblast…
Pinge on jõudmas tippu. Kohe juhtub midagi tähelepanuväärset, ajaloolist, unikaalset…

Kell 8.45. Nüüd see juhtub! Hannahi magamistuppa tekib interdimensionaalne lõhe, kus paiskub välja meeletu edu. Too vuhiseb toas ringi ning tabab Hannahit!
Hannah on nüüd meeletult edukas!!!

Kell 8.46. Läbi interdimensionaalse lõhe paiskuvad Hannahi magamistuppa ka Frank Sinatra parem sääreluu, 4 hiiglaslikku lihatoidulist monsterpuravikku ning doktor House. Hannahi turvameeskond elimineerib sissetungijad kiirelt ning tuhastavad bioloogilised jäätmed Hannahi võileivagrillis.

Kell 8.59. Saabub vello42 välkreporter, et eduka Hannahiga eksklusiiv-reportaazhi teha…

Eduloo kirjeldus jätkub nüüd vello42‘e sule läbi:
Kell 9.12. Hannah pakub meile maitsvaid grillitud võileibu ning Kellukese limonaadi. Hannah mainib, et seda mahub lennupagasisse täpselt 1 kast. Kui aga vaja vanemate juurest kartuleid ning moosi linna kaasa võtta, siis pool kasti.

Kell 9.50. Oleme tänaval. Hannahi ümber hõljub helepruun edukuse aura. Inimesed vaatavad teda, katsuvad, suudlevad. Hannah naeratab ning teeb õnnistavaid käeliigutusi…

Kell 10.12. Helistab keegi Delfist ning palub intervjuud. Hannah saadab ta perse.

Kell 10.20. Hannah ronib Trafalgari väljakul posti otsa ning laulab ühe oma uutest ballaadidest. Inimesed nutavad. Saabub kuninganna Elizabeth 2, kes ronib turvameeste saatel posti otsa. Viimase salmi ning refrääni laulavad nad juba käest kinnihoides koos. Rahvas hullub…

Kell 10.45. Improviseeritud kontsert jätkub. Saabub kuninganna Elizabeth 1, kelle Hannahi ballaad oli surnust üles äratanud.

Jätkub!

Uudist täiendatatakse pidevalt.


8 thoughts on “Hannah’i meeletu edu Londonis!

  1. Pingback: digg.ee
  2. Tänud Hannahile!
    Muidu tekkis juba räige vahe artiklitel-nüüd peaks siis kõik korras olema jälle..

  3. vaimukas, aga kas mitte liialt solvav? Tegemist on ikkagi ju noore naisterahvaga, mis sest, et pisut “pea pilvedes” olevaga.

  4. kindlasti mitte solvav. Hannah meedib meile väga, mitte nii väga kui Lenna, kuid umbes sama palju kui Cypress Hill.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *