KUUM: Naši “must nimekiri” teada!

Kremli-meelne noorteliikumine Naši koostas “musta nimekirja” Eesti avaliku elu tegelastest, keda nad hakkavad tulevikus maksimaalselt kottima, kelle pereliikmeid nad hakkavad igapäevaselt röövima ning kelle ridalemaboksi ukse taha hakkavad nad pooleksplahvatatud koduloomi paigutama.(vt. http://www.postimees.ee/?id=255829)

Vello42 sala-agentidel õnnestus see nimekiri oma valdusesse saada ning käesolevaga avalikustamegi selle nimekirja.

Naši Must Nimekiri

Joel De Luna
Kuulus Eesti muusik ning professionaalne bowlingutarvik.
Põhjus: Ohtlik konkurent kohalikele Naši agentidele Jüri Homenja ning Tanja Mihhailovale

yo kurikad, kohe lähete ALLA!

Travis Reed
Kuulus Eesti lüpsja.
Põhjus: On võimalus, et ta palgatakse järgmine aasta Kalev/Cramo lüpsimeeskonda ning see ohustaks Idaliigas lüpsvate Vene klubide suveräänset valitsemist.

Ihihiii, järgmisel lüpstaval on ainult kaks nisa!

Josh Akognon
Eesti kuulsaim invaliid. Jalad amputeeriti 1989 aastal, alates sellest ajast on ta ainult kätel käinud.
Põhjus: Teadmata

Mida? Ma ei vaja ratastooli!

Monika Tuvi
Kuulus Eesti kaunitar ning Harjumaa säravaima naeratuse omanik. Samuti Jaan Kirsipuu omanik.
Põhjus: Oskab ka lindude keelt. KAPO kasutab tema abi ida poolt saabunud rändlindude ülekuulamisel.

OMG Jaan, see polegi rattapump?

Mike Emelai
Internatsionaalse kaliibriga Eesti showmees, playboy ning narkodiiler
Põhjus: Sarnane Joel De  Luna nimekirja lisamisele. Aga Mike on tase kõrgemal, ta on arvestatav konkurent Vene internatsionaalsetele staaridele nagu Kirkorov, Pugatšova, Putin

Üks ninna, üks kõrva, üks mustadeks päevadeks!

Hannes Võrno
Eesti kuulsaim endine õmbleja.
Põhjus: Omab müstilist võimet eristada tõde ja valet. Teda (paremal) kasutati Hermann Simmi (vasakul) paljastamisel.

Annan alla, ära tulista! Räägin kõik ära!

Üllar Jörberg
Kõige macholikuma nime ning karvkattega mees Eestis.
Põhjus: Eesti Kaitseväe ainuke audiovisuaalne ründerelv. Tema hääl kolletab puulehed, välimus paneb seened riknema ning ning silmanud metsaloomad aurustuvad momentaalselt.

Blin, see om jammmi kaalikas!

No mis siin ikka..lõpetame Mike Emelai iroonilise videovastusega, mille ta salvestas eksklusiivselt meile, kohe peale “musta nimekirja” avalikustamist.

Tema sõnum Našile on

I like what you do!

9 thoughts on “KUUM: Naši “must nimekiri” teada!

 1. Pingback: digg.ee
 2. ehee…üllar jõrbergi karvakate…jeerum, jeerum, olen ta pead selja tagant üsna lähedalt näinud ja see oli üks õõvastamaid vaatepilte mu elus.mingi kingaviks oli mehel peas.

 3. Ma kardan, et herr Josh Akognon põhjus mustas listis au olla on see tõttu, et ta omab. Kas keegi on krillitsa poiste juures näinud nii tegijat venda?

 4. Olgem ausad. Monika Tuvil ning Üllar Jörgergil on siia “musta nimekrija” sattmuisel ka märksa olulisem põhjus.
  Nagu vähesed teavad, 2006 aasta mais oli just Monika see, kes töötas salaagendina Nejo terrorirühmituse saladuste ning salastatud dokumentide õhutrantspordina Moskva ja Pihkva vahel. Töödates muidugi Naši, NeJo suure vaenlase, ridades. Pihkva oli tol ajal Nejo peakorteri ning ühtlasi ka relvalao aukoht. Jörberg aga, kuulus oma hävituslike omaduste poolest, kaasati sündmustikku tänu Eesti Kaitseväe sekkumisele Naši ning Nejo omavahelisse konflikti, mis muidugi osutus suureks veaks.
  Sellest oleks peaaegu alguse saanud Kolmas Maailmasõda, kuid õnneks sekkus USA valitsus, keda kõik teavad parima propaganda ning ajupesu sooritajatena. See õnnestus ka seekord. USA valitsuse salaagentidel, kelle käsutuses oli Jaapanis välja töötatud Shaw Wow(aju-pesumasin), sooritasid oma keerukaid protseduure Monika Tuvi ning Üllar Jörgergi peal. Monika Tuvi’t suudeti veenda, et ta on inimene.(Kuid vahel siiski tuleb minevikust kummaline flashback ning ta üritab lennata). Üllar Jörbergil sooritatud protseduuri ajal juhtus aga midagi… kuid see informatsioon on salastatud… hiliste andmete alusel toimus Jörbergi ning tuumajäätmete kokkupuude ning Jörgerg deformeerus. Mõne hetkega oli ta kaetud musta plöga ning hingematvalt suure kehakarvade pahmakaga. Õnneks see oli ravitav ning ka regulaarne raseerimine hoiab näitajad normis.

  Järgmine kord, ma palun südamest, ärge jätke riikliku julgeoleku tähtsusega fakte mainimata.

  Austusega,
  Jeesus.

 5. Ahjaa.. unustasin mainimata, miks nad siiski Naši musta nimekirja ridades on . Usa valitsuse agintide poolt kingiti Monika tuvile ka iluoperatsioonide kinkekaart ( 80 000 USA dollari väärtuses) ning tänu mingile apsakale ning valesti läinud geenimuundamisele muutus imeilus turteltuvi üle öö mustasuleliseks. Naši tegevdirektor on aga truu Klu Klux Klani liige, ning edasi aimate juba ise… (Dave Bentonil on lihtsalt liiga ilus hääl, et nendesse ridadesse kuuluda)
  Ning Üllar Jörberg on Üllar Jörberg. Sellepärast on ka tema selles nimekirjas.

  Teie Jeesus.
  (Ma surin 2000 aastat tagasi… ärge mölisege. Vaatame mis mälu teil on 2000 aasta pärast)

 6. Panin oma meiliaadressi, kuna lubati mingeid vigureid…

  Igavesti teiega,
  Jeesus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *